Farben Lehre zagra w Starym Klasztorze

0

O tej imprezie musi wiedzieć każdy fan polskiego Punk-Rocka. Obchodzący w tym roku XXX jubileusz zespół Farben Lehre, 11 grudnia zagra w Starym Klasztorze!

Koncert rozpocznie się w Sali Gotyckiej Starego Klasztoru o godzinie 19:00. Jako support usłyszymy grupę Żółta Febra.

Bilety w cenach od 25 zł (przedsprzedaż) do 40 zł kupicie w sieci salonów Empik, Saturn i MediaMarkt w całej Polsce

oraz w serwisach: www.biletin.pl, www.ticketpro.pl, www.biletyna.pl
rezerwacje: [email protected]

Kilka słów o zespole:
Legenda polskiego punka, grupa Farben Lehre, powstała we wrześniu 1986 roku.
Muzyka zespołu jest energiczna, melodyjna, pełna radości grania i wolna od kompleksów. Ostre, aczkolwiek przystępne dźwięki oraz garść szczerych słów stanowią próbę duchowego porozumienia się z drugim człowiekiem.

farben-plytaZespół ma na koncie 11 krążków, z których najbardziej znane utwory to m.in. Achtung 2012, Anioły i demony, Corrida, Egoiści, Erato, Ferajna, Helikoptery, Judasz, Kolory, Matura, Pogodna, Pozytywka, Spodnie z GS-u, Terrorystan, Zagadka czy Zapamiętaj.
Farben Lehre występowali u boku tak znaczących formacji jak the Die Toten Hosen, Anthrax, Biohazard, Kozak System czy Paranoid Visions. W ostatnich 10 latach FL zagrało ponad 1000 koncertów, co sytuuje go w gronie najczęściej koncertujących polskich (i nie tylko) zespołów.

W 2004 roku stała się prowodyrem i głównym wykonawcą Punky Reggae Live, imprezy, która co roku cyklicznie odwiedzała kilkadziesiąt klubów w większości dużych polskich miast.

W 2016 roku płocka formacja przygotowuje kilka niespodzianek na jubileusz 30-lecia istnienia zespołu. Powstaje płyta akustyczna, przewidywane jest dvd koncertowe z Przystanku Woodstock 2016 oraz dokument w oparciu o materiały archiwalne, zatytułowany Historie nieznane… Wydawnictwo ukaże się w formie okazjonalnego trzypłytowego albumu pod szyldem Trzy dekady.

W skład zespołu wchodzą:
Wojciech Wojda – wokal, teksty
Konrad Wojda – gitara, wokal
Filip Grodzicki – gitara basowa
Adam Mikołajewski – perkusja

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here