Technics OTTAVA SU-C550 i SB-C700

0

Przejrzystość oferty marki Technics wzbudziła we mnie lekką frustrację ale powiedziałem sobie, że nie odpuszczę i udało się. Znalazłem to czego szukałem!

Zwiedzając wystawę Audio Video Show 2016 trafiłem do pokoju marki Technics i moje zainteresowanie wzbudził znajdujący się tam system HI-FI, który widzicie na powyższym zdjęciu. Stwierdziłem, że nie będę zawracał głowy zmęczonym pracownikom stoiska więc uznałem, że wszystkie potrzebne info znajdę na stronie producenta. Oczywiście znalazłam ale wymagało to ode mnie przebrnięcia przez produkty, które na ten moment nie były w moim centrum zainteresowania.

Do rzeczy…
Czas rozszyfrować tytułowy kod produktowy.

Technics SU-C550 to najnowszy zaawansowany amplituner wyposażony dodatkowo w napęd CD. Jest on jednocześnie urządzeniem wchodzącym w skład serii OTTAVA. Mnogość funkcji oraz technologie, które oferuje jest imponująca więc jeśli chcecie poznać jego możliwości odsyłamy na stronę producenta. Myślę, że warto…

Technics SB-C700 to, jak już się pewnie domyślacie, dwudrożny system kolumn głośnikowych, które mają nam zapewnić przejrzysty i precyzyjny dźwięku, opierający się na koncepcji liniowej charakterystyki fazowej punkt-dźwięk-źródło Point-Sound-Source. Wchodz on w skład serii C700, o której wiele cennych informacji znajdziecie także na dedykowanej stronie: http://www.technics.com/pl/produkty/c700/sb-c700.html

Ufff… Jak widzicie sami nie było lekko. Finał tej historii jest jednak taki, że łącząc wybrane produkty z obu serii otrzymujemy gotowy system audio, który nie dość, że wygląda naprawdę dobrze to pozwoli nam rozkoszować się wysokiej jakości brzmieniem w naszym domowy zaciszu, a do tego nie zabierze nam zbyt wiele naszej przestrzeni mieszkalnej. Myślę, że warto się nim zainteresować!

Więcej szczegółów na stronie www.technics.com/pl/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj