Emmure z koncertem w warszawskiej Proximie

0

Agencja Winiary Bookings we współpracy z Avocado Booking ma zaszczyt zaprosić Was na jedyny w Polsce koncert Emmure! Gościem specjalnym na trasie będzie Rise of the Northstar, który podczas koncertów promować będzie krążek „The Legacy of Shi”!

Tego samego dnia, 16 kwietnia, na scenie warszawskiego klubu Proxima obok Emmure i Rise of the Northstar wystąpią również także Obey The Brave, Fit For a King oraz Alpha Wolf!


KTO: EMMURE + Rise of the Northstar + Obey The Brave + Fit For a King + Alpha Wolf
KIEDY: 16 kwietnia 2019 godz. 18:00
GDZIE: Warszawa/Klub Proxima

Bilety w cenach:
89 zł – www.winiarybookings.pl
95 zł – www.biletomat.pl, www.eventim.pl, www.ticketmaster.pl
100 zł – w dniu koncertu
Organizatorami wydarzenia są Agencja Winiary BookingsAvocado Booking.


EMMURE to reprezentanci amerykańskiego deathcore. Trudno szukać na scenie core’owej drugiego tak agresywnego zespołu, z tak surowymi riffami. Przez 14 lat działalności zgromadzili na koncie 7 studyjnych albumów oraz setki koncertów na całym świecie. Od zawsze kontrowersyjny frontman to prawdziwa ikona tego projektu. W 2015 roku Frankie rozstał się ze wszystkimi członkami Emmure i zawiesił działalność zespołu. Nikt jednak nie wierzył, że to koniec i długo nie trzeba było czekać… W 2016 roku zespół opuścił oficjalnie szeregi Victory Records, aby dołączyć do SharpTone Records. Wkrótce po tym wokalista ogłosił, że Emmure  powróci w nowym składzie, z nowym albumem „Look at Yourself”. Muzycznie zawsze obracali się w okolicach deathcore’u, metalcore’u i new metalu, a Frankie często zaznaczał, że na twórczość zespołu duży wpływ miał Fred Durst i Jonathan Davis oraz takie zespoły jak Nine Inch Nails, Slipknot czy Converge.
Więcej o zespole na www.facebook.com/emmure i www.emmurecult.com.

RISE OF THE NORTHSTAR to francuski zespół grający crossover metal. Duch grupy zrodził się w zaułkach Shibuya z 1980 roku. W rzeczy samej, kultura japońska, mangi i jej “Furyos” mieszają się z dźwiękami ROTNS. Dzięki tekstom, muzyce i wizerunkowi zespół stworzył sobie unikalną tożsamość, łącząc New York Hardcore z lat 90tych, inspiracje mangą, ciężkie riffy oraz chwytliwe elementy rapu … Ekipa wystąpi w Polsce po raz pierwszy od 2015 roku, kiedy to supportowała zespół Dir En Grey w warszawskiej Progresji. 19 października 2018 ukazał się ich ostatni album „The Legacy of Shi”, który obecnie ROTN promuje na koncertach.
Więcej o zespole na www.facebook.com/rotnsofficial i www.riseofthenorthstar.com

OBEY THE BRAVE – wywodzący się z Kanady projekt Alexana Eriana, członka Despised Icon. Metalcore’owy zespół w swoim dorobku posiada 3 albumy studyjne, z których ostatni – „Mad Season” wydano nakładem Epitaph Records. Zespół tworzą Alex Erian (wokal, Despised Icon), Miguel Lepage (bas), John Campbell (gitara), Greg Wood (gitara) i Steve Morotti (perkusja). Muzycy bardzo intensywnie promowali swoje ostatnie wydawnictwo – m.in. na jednej z poprzednich tras Impericon Never Say Die! Tour, w ramach której odwiedzili również Wrocłąw. Zespół słynie z niesamowicie żywiołowych koncertów, a ich hardcore’owe riffy idealnie bujają. Na koncertach Kanadyjczyków nie sposób nie potupać nóżką, więc nie przegapcie tego występu.
Więcej o grupie na www.facebook.com/obeythebrave i www.obeythebrave.com.

FIT FOT A KING – amerykański zespół, który za cel obrał sobie propagowanie wartości chrześcijańskich poprzez granie metalcore’owych, cieżkich riffów. Eksplorują ciemną stronę doświadczeń ludzkich, ostatecznie wyrywając ponadczasową nadzieję ze szczęk lęku, depresji i pozornie pewnej rozpaczy. W 2015 roku grupa miała zagrać w paryskim klubie La Bataclan. Występ nie doszedł jednak do skutku, ponieważ podczas koncertu Eagles Of Death Metal cztery dni przed planowanym występem FFAK, doszło do zamachu terrorystycznego, w którym zginęło ponad 100 osób. Wydarzenie tak poruszyło Amerykanów, że napisali o nim piosenkę o wszystko mówiącym tytule “Pissed Off”. Znalazła się ona na trzecim albumie kapeli “Deathgrip” z 2016 roku. 14 września
2018 ukazał się ich najnowszy album „Dark Skies”.
Więcej o zespole na www.facebook.com/fitforakingband i www.fitforakingband.com.

ALPHA WOLF to australijski zespół metalcore’owy utworzony w roku 2013. Nazwa pochodzi od ksywki wokalisty Sabiana z przedszkola. Grupa ma na swoim koncie jedną EPkę „Origin” (2015) oraz LP „Mono”.
Więcej o grupie na www.facebook.com/alphawolfcvlt

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here