Ed Sheeran zdradza tracklistę “No.6 Collaborations Project”

0

Ed Sheeran podzielił się z fanami listą utworów, jakie pojawią się na albumie “No.6 Collaborations Project”. Wiadomo też, że kolejnymi artystami biorącymi udział w projekcie będą Chance the Rapper i PnB Rock.

Ed Sheeran opublikował na Facebooku tracklistę wydawnictwa “No.6 Collaborations Project“, które nagrał z innymi artystami. Wokalista zdradził jak na razie tylko gości z dwóch piosnek (jedną z nich z Justinem Bieberem już znamy). Kolejnym utworem będzie “Cross Me” z udziałem Chance the Rappera i PnB Rocka.

Before I was signed in 2011, I made an EP called No.5 Collaborations Project. Since then, I’ve always wanted to do…

Opublikowany przez Ed Sheeran Czwartek, 23 maja 2019

W 2011 roku nagrałem EP o tytule “No.5 Collaborations Project”. Od tamtej pory zawsze chciałem stworzyć coś podobnego, więc podczas mojej ostatniej trasy koncertowej rozpocząłem projekt “No.6”. Jestem ogromnym fanem wszystkich artystów, z którymi współpracowałem, to była świetna zabawa.
“No.6 Collaborations Project” będzie miał premierę 12 lipca 2019 roku. – mówi Ed Sheeran.

Poprzedni singiel Eda “I Don’t Care” z Justinem Bieberem od razu wspiął się na pierwsze miejsce listy przebojów w Wielkiej Brytanii.

W marcu 2017 roku Ed Sheeran wydał swój trzeci album – “÷”. Poprzednia płyta Anglika to “x” z 2014 roku. W Polsce uzyskała status diamentowy za sprzedaż ponad 100 tys. egzemplarzy. Największe hity Anglika to “perfect”, “The A Team”, “Sing”, “Thinking Out Loud”.

Więcej o artyście znajdziecie na www.facebook.com/EdSheeranMusic.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here