Ed Sheeran na jedynym koncercie w Polsce

0

Angielski wokalista, Ed Sheeran ogłosił europejską trasę, w ramach której 11 sierpnia 2018 roku wystąpi na PGE Narodowym w Warszawie.

Muzyk na żywo będzie promować swój najnowszy album “÷”. Bilety trafią do sprzedaży 8 lipca o godzinie 11. Będziecie musieli się spieszyć, bo koncerty Sheerana cieszą się wielkim powodzeniem, a bilety schodzą jak przysłowiowe świeże bułeczki.

Po wydanych w 2011 roku albumie “+” i w 2014 roku albumie “x” Ed umocnił swoją pozycję na międzynarodowej arenie muzycznej płytą “÷”. Krążek ukazał się 3 marca 2017 roku, a pochodzące z niego utwory jeszcze przed premierą wydawnictwa zaczęły bić rekordy popularności. Single “Shape Of You” i “Castle On The Hill” tuż po premierze stały się najczęściej odtwarzanymi utworami w serwisie Spotify, przy czym pierwszy z wymienionych pobił rekord najchętniej słuchanej piosenki w historii serwisu. W dniu premiery płyta “÷” odniosła równie wielki sukces bijąc rekord odtworzeń. W Polsce krążek uzyskał status podwójnie platynowej płyty, natomiast piosenki “Shape Of You” i “Castle On The Hill” zdobyły w naszym kraju wyróżnienia odpowiednio diamentowego singla i podwójnej platyny. Obecnie album promuje utwór “Galaway Girl”. Na całym świecie Ed Sheeran sprzedał płyty w nakładzie przekraczającym 26 milionów egzemplarzy.

Koncert Eda Sheerana odbędzie się 11 sierpnia na PGE Narodowym w Warszawie.

Bilety dostępne na www.eventim.pl od 8 lipca, od godziny 11. w cenach:
Płyta: 269 zł
Trybuna Premium: 379 zł
Trybuna Dolna: 269 zł
Trybuna Górna: 229 zł
Trybuna Górna: 209 zł
Sektor K: 400 zł

Więcej o artyście znajdziecie na www.facebook.com/EdSheeranMusic

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here