Dwa styczniowe koncerty Toma Odell w Polsce

0

Młody, zdolny, pięknie śpiewa – czego chcieć więcej? Już na początku 2019 roku autor przeboju „Another Love”, Tom Odell, zagra dwa koncerty w Polsce! Występy zaplanowano na 25 stycznia 2019 w krakowskiej Tauron Arenie i dzień później na warszawskim Torwarze.

Tom Odell zadebiutował w 2012 roku EP-ką “Songs from Another Love”, która została przyjęta przez słuchaczy i krytyków z wielkim entuzjazmem i zwróciła na niego uwagę wielu wpływowych dziennikarzy. Rok później, nakładem Columbia Records, ukazał się debiutancki longplay artysty “Long Way Down”. Przed premierą pierwszego krążka Tom Odell wystąpił jako support grupy The Rolling Stones w Londynie. Od momentu wydania debiutanckiego albumu kariera muzyka rozwija się bardzo prężnie. Dowodem tego była druga płyta – “Wrong Crowd”. Singlami promującymi ostatnie wydawnictwo były utwory “Wrong Crowd”, “Magnetised” oraz “Somehow”, które jeszcze przed premierą albumu zapowiedziały subtelną zmianę muzycznej stylistyki Toma Odella.

Najnowszy krążek artysty, “Jubilee Road” ujrzy światło dzienne 26 października. Album promuje singiel “If You Wanna Love Somebody”, który stylistycznie wpasowuje się w debiut Toma Odella i ma ogromną szansę na powtórzenie sukcesu najpopularniejszej ballady Brytyjczyka – doskonale w Polsce znanej – “Another Love”, oraz duet z Alice Merton – “Half As Good As You”.

Koncerty Toma Odell odbędą się 25 stycznia 2019 r na Tauron Arenie Kraków oraz 26 stycznia 2019 na warszawskim Torwarze.

Bilety trafią do sprzedaży 6 września o godz. 10:00.
Wejściówki do kupienia na www.biletomat.plwww.ticketmaster.plwww.ebilet.plwww.ticketclub.pl, www.empikbilety.pl oraz stacjonarnie w sklepach sieci Empik, Media Markt i Saturn.
Organizatorem wydarzenia jest agencja Go-Ahead.

Więcej o artyście na www.facebook.com/TomOdellmusic

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here