Dokument Quebonafide na Docs Against Gravity

0

Podczas tegorocznej, 17 już edycji Festiwalu Filmowego Millennium Docs Against Gravity zaprezentowana zostanie produkcja “Quebonafide: Romantic Psycho Film”. Będzie to premiera obrazu przedstawiającego podróż popularnego rapera oraz towarzyszącego mu hypemana KrzyKrzysztofa.

“Quebonafide: Romantic Psycho Film” daje rzadką możliwość zobaczenie artysty w procesie tworzenia, zbierającego siły na wydanie nowego albumu, który będzie wiązał się z ogromną presją.

Quebonafide oraz KrzyKrzysztof zaprezentowaną w filmie podróż odbyli do Azji, a dokładnie Koleją Transsyberyjską w głąb kontynentu. Producent filmu Red Bull Media House daje fanom możliwość wglądu w prywatne życie rapera, który wcześniej nie dopuszczał do siebie mediów i kamer.

Quebonafide: Romantic Psycho Film – Trailer

Szok! Z rapera w gwiazdę kina, hop 🔥Zobacz zwiastun „Quebonafide: Romantic Psycho Film” 🎬 Premiera dokumentu na Millennium Docs Against Gravity 🍿

Opublikowany przez Red Bull Music Piątek, 7 sierpnia 2020

Tegoroczna edycja festiwalu Millennium Docs Against Gravity odbywa się w formule hybrydowej: od 4 do 18 września filmy można oglądać w kinach siedmiu miast: Warszawie, Wrocławiu, Gdyni, Katowicach, Poznaniu, Lublinie i Bydgoszczy. Od 19 września do 4 października potrwa edycja online.

Więcej o wykonawcach oraz wydarzeniu na:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here