Historia stojąca za nowym efektem BOSS TB-2W Tone Bender

0

Tone Bender TB-2W to najnowszy efekt typu fuzz japońskiego BOSS’a, zainspirowany kultowym Sola Sound  Tone Bender MK II. Jeśli jesteście ciekawi historii jaka stoi za powstaniem nowego efektu zapraszamy do ciekawego materiału video.

Firma BOSS przygotowała 2-częściowy materiał video, przedstawiający historię kilku lat ciężkiej pracy i determinacji, które doprowadziły do nieprawdopodobnej współpracy dwóch kultowych marek. Pomimo, że Sola Sound i BOSS kroczą zupełnie innymi ścieżkami w historii efektów gitarowych, mają wiele wspólnych wartości, o czym będziecie mieli okazję przekonać się poniżej.

O efekcie BOSS TB-2W Tone Bender pisaliśmy: TUTAJ

W pierwszym odcinku Ant Macari wyjaśnia, jak powstał projekt, dlaczego wybrano do niego MKII Tone Bender oraz jaka była jego reakcja na ogrywaniu pierwszego prototypu.

W drugim odcinku Yoshi Ikegami – prezes marki BOSS opowiada o niektórych technicznych wyzwaniach, które trzeba było pokonać, o podobieństwach, które odkrył z Sola Sound i tym, co znajdowało się w starej walizce Ant Macari… Zapraszamy!

Więcej szczegółów:
https://www.boss.info/pl/products/tb-2w

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here