Parov Stelar w listopadzie w Warszawie

0

W kwietniu tego roku, Parov Stelar zapowiedział nowy album i trasę koncertową. Z materiałem z nadchodzącego krążka muzyk wystąpi przed publicznością zgromadzoną na warszawskim Torwarze.

Po udanym ubiegłorocznym koncercie Parov Stelar powraca do Warszawy. W tym roku zobaczymy zupełnie nowe show, z nową sceną i nowymi wizualizacjami. Koncerty na tej trasie to także debiut wokalistki Eleny Karafizi. Parov Stelar wystąpi w 8-osobowym składzie.


Koncert Parow Stelar odbędzie się 30 listopada 2019 w COS Torwar w Warszawie.

Bilety w cenie od 149 zł do kupienia na www.ticketmaster.pl oraz www.ebilet.pl.


Parov Stelar to projekt austriackiego producenta i muzyka Marcusa Füredera. Uwagę świata przyciągnął świetnym debiutanckim albumem „Rough Cuts” (2004). Jego muzyka jest doskonałym przykładem kontynuacji trip-hopu, dziś ewoluującego w stronę lounge i downtempo, pełnego ciepłych, stylowych elektronicznych brzmień. Muzyka Parova w znacznej mierze opiera się jednak na naturalnych brzmieniach m.in. trąbki, kontrabasu czy fortepianu. Jego nagrania znane są z takich kompilacji jak „Hotel Costes”, „Many Ray” czy „Stress Free”, a Polsce chociażby ze składanek z cyklu „Pinacolada”.

Więcej o artyście na www.facebook.com/parovstelar.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here