dEUS na jedynym koncercie w Polsce

0

Weterani gitarowego brzmienia, belgijski zespół dEUS odwiedzi Polskę i już 2 maja wystąpi dla publiczności zgromadzonej w klubie B90 w Gdańsku.

dEUS to jeden z najciekawszych europejskich projektów reprezentujących szeroko pojętą scenę alternatywnego rocka. Nagrywają i wstępują wspólnie od 28 lat, nieustannie zachwycając brzmieniem i zdobywając nowych fanów. Na wiosennej trasie zespołu, po raz kolejny znalazła się Polska.


Koncert dEUS odbędzie się 2 maja 2019 w Klubie B90 w Gdańsku. 

Bilety w cenie 99 zł do kupienia na www.empikbilety.pl.
Więcej informacji o wydarzeniu na www.facebook.com/events/198851394360961.


Tom Barman – lider Deus – podkreśla, że “nadszedł właśnie idealny moment, aby ponownie odpalić silniki i ze świeżą energią powrócić na muzyczne tory” – celebrując tym samym przełomowe dla zespołu wydawnictwo.

Bez wątpienia album The Ideal Crash w dalszym ciągu zachwyca swoją oryginalnością i energią, do dziś wywierając znaczący wpływ na brzmienie grupy. Z okazji 20 rocznicy wydania płyty, zespół wyrusza w wiosenną trasę koncertową po największych miastach Europy. Na koncertach zaprezentują repertuar pochodzący z historycznego albumu, ale jak zapewniają muzycy, nie będzie to jedynie nostalgiczny powrót do brzmień z lat 90. Trasa będzie również przedsmakiem kolejnego ósmego albumu, na którym fani usłyszą nowego gitarzystę – Bruno de Groote’a.

Więcej o zespole na www.facebook.com/dEUSmusic.

Gościem specjalnym i supportem Deus, będzie młoda i uzdolniona multiinstrumentalistka – Trixie Whitley. Na przestrzeni ostatnich 10 lat jej urzekająca osobowość i talent doprowadziły do współpracy z legendami światowej muzyki m.in. Robertem Plantem, Marianne Faithfull i Meshell Ndegeocello.

Więcej o artystce na www.facebook.com/trixiewhitley.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here