Debiutancki album Joli Tubielewicz już dostępny!

0
Jola-Tubielewicz

18 lutego 2022 r. ukazał się debiutancki album Joli Tubielewicz. Płyta zawiera 10 utworów w rockowym, kobiecym wydaniu. Za kompozycję niemal wszystkich piosenek odpowiada znany polski muzyk, kompozytor, autor tekstów, gitarzysta i producent muzyczny – Grzegorz Skawiński.

Debiutancki album Joli Tubielewicz zapowiadał singiel „Czarna wdowa”, do którego powstał teledysk. Utwór nawiązuje stylistycznie do klimatów blues-rockowych, które są artystce szczególnie bliskie. Jest to opowieść o kobiecie owładniętej szaleńczą obsesją na punkcie mężczyzny, dla której obiekt westchnień staje się jedynym celem i sensem.

“Płyta powstała z bezgranicznej miłości do muzyki i jest dowodem na to, że marzenia poparte wytrwałością i systematyczną pracą się spełniają. Osobiście wierzę w to, że ludzie nie spotykają się przypadkiem i jestem niezmiernie dumna i szczęśliwa z tego, że w moim życiu nadeszła ta chwila kiedy nasze muzyczne drogi się spotkały. Na tej płycie znajdziecie wszystko to, co kocham w muzyce najbardziej – żywe granie, naturalne brzmienia instrumentów, autentyczne, szczere emocje, soczyste riffy gitarowe, refleksyjne ballady i mnóstwo prawdziwej energii.”

– komentuje Jola Tubielewicz

Album dostępny jest we wszystkich serwisach streamingowych oraz w wersji MP3 i CD.

Jola-Tubielewicz_cover

Jola Tubielewicz – pochodzi z Białogardu. Wokalistka i kompozytorka, która doświadczenie sceniczne zdobywała w podczas licznych koncertów oraz przeglądów muzycznych. Na dużej scenie po raz pierwszy pojawiła się w koncercie „Debiuty” w 2008 roku na 45. Krajowym Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu. Wielokrotnie uczestniczyła również w programie „Szansa na Sukces”, emitowanym przez TVP 2. Po wygraniu w 2010  r. odcinka z udziałem Patrycji Markowskiej, wystąpiła w finale „Szansy” w Sali Kongresowej. W 2013 roku biorąc udział show muzycznym Polsatu „Must be the music” dotarła do finału. Ma za sobą współpracę z wieloma zespołami, m.in.: Riders (Mietek Jurecki). Od wielu lat współpracuje z Polskim Radiem Koszalin. Wystąpiła gościnnie na płycie Krzysztofa Jaryczewskiego – Jary OZ. Nagrała także piosenkę do serialu „Na krawędzi 2”, emitowanego w Telewizji Polsat.

Wydawcą i dystrybutorem płyty jest wytwórnia SOLITON.

Jola Tubielewicz w mediach społecznościowych:
Facebook: https://www.facebook.com/jolanta.tubielewicz
Instagram: https://www.instagram.com/jola_tubielewicz/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj