“Lobster” – Meryl, Gerard i dobre duchy w nowym teledysku projektu Kucz/Bilińska

0

Konrad Kucz i Karolina Kozak napisali piosenkę, która od pierwszych dźwięków przywodzi na myśl lato, słońce, gorące leniwe popołudnie. Ola Bilińska nie mogła oprzeć się pokusie tego muzycznego leniwego rozmarzenia, a że jest kobietą i nie waha się tego użyć – do zmysłowej melodii dopisała równie zmysłowy tekst.

Chłopcze – słońce dzisiaj tak uwodzi… Chłopcze – nie poproszę drugi raz… ” śpiewa po angielsku, uwodząc swego adresata – i słuchacza – wyciągając go zza biurka i sterty książek na słońce, w zieleń, w swoje muzyczne objęcia i w muzyczne objęcia swojego głosu… Teledysk do utworu “Lobster” dopisał kolejną warstwę do tekstu, opowiadając historię o tym, jak łatwo jest będąc ze sobą – być obok siebie. Singiel pt. „Lobster” to druga zapowiedź albumu projektu muzycznego Kucz/Bilińska, który ukaże się wiosną 2019 roku.

Twórcami teledysku są Przemysław Mielniczuk (reżyseria i scenariusz) oraz Tymon Tykwiński (operator), autorzy klipów m.in. Natalii Sikory, Fisz Emade, Olgi Polikowskiej. Za produkcję odpowiada Eye One Studio oraz Wytwórnia Muzyczna MTJ (producent wykonawczy). W klipie obok Oli Bilińskiej (Duch) i Konrada Kucza (Ciągle pojawiający się w tle mężczyzna) wystąpili Agata Kotlicka jako Meryl oraz Miłosz Karbownik jako Gerard.

Utwór dostępny jest w serwisach muzycznych: http://l.mtj.pl/Lobster

Kucz/Bilińska to świeża energia na polskiej scenie muzycznej. Ola Bilińska i Konrad Kucz, których twórczość mieliśmy okazję poznać w innych projektach, po raz pierwszy połączyli muzyczne siły, przedstawiając materiał wyjątkowy a jednocześnie czerpiący z dotychczasowej twórczości artystów.

Więcej o wykonawcach na www.facebook.com/KuczBilinska

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here