„Cztery strony dźwięku” w radiowej Trójce!

0

Już w najbliższy piątek – 19 lutego o godzinie 19.05 – Program 3 Polskiego Radia zaprasza na audycję Łukasza „Ciechana” Ciechańskiego zatytułowanego „Cztery strony dźwięku”.

Wyznacznikiem wyjątkowości brzmień prezentowanych w „Czterech stronach dźwięku” są nieoczywiste dla europejskich odbiorców harmonie, nietypowe instrumenty oraz często nieanglojęzyczne teksty.

Cztery strony dźwięku to autorska audycja muzyczna, prowadzona w każdy piątek w godzinach 19:00 – 22:00 przez Łukasza „Ciechana” Ciechańskiego. Założeniem programu jest przegląd zestawień najbardziej popularnych utworów z całego świata i zebranie ich w jednym, trzygodzinnym programie na antenie Trójki. To odpowiedź na poszukiwania przez słuchaczy anteny nieznanych w Polsce lub mało popularnych utworów spoza głównego nurtu.

Zapraszam w każdy piątek od godz. 19.05 do 22.00.

W piątkowy wieczór, po całym tygodniu pracy, wielu słuchaczy oczekuje relaksu ze swoją ulubioną stacją, ale są też tacy, dla których godziny 19.00-22.00 stanowią swoiste przygotowanie do dalszego świętowania początku weekendu. To wpływa na wybór muzyki prezentowanej w audycji, gdzie usłyszeć można najpopularniejsze utwory z różnych regionów świata przy jednoczesnym zachowaniu charakteru Trójki. To naprawdę niełatwe wyzwanie, aby spełnić te dwa warunki jednocześnie, dlatego przykładamy wielką wagę do wyboru muzyki pojawiającej się w programie

– mówi Łukasz „Ciechan” Ciechańki

Łukasz „Ciechan” Ciechański  to muzyk, producent video oraz wieloletni prezenter radiowy oraz basista w zespole Wild Pig. Na antenie spędził całe dorosłe życie, zaczynając swoją przygodę z radiem już na pierwszym roku studiów w rozgłośni akademickiej w Warszawie.

Więcej szczegółów:
https://www.polskieradio.pl/Trojka

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here