[13/04/2021] Maria Peszek w STUDIO teatrgaleria na żywo!

0

Maria Peszek wystąpi na Dużej Scenie STUDIO teatrgalerii w Warszawie 13 kwietnia 2021. Koncert stanowi kontynuację rozpoczętej w 2020 roku „SORRY POLSKO SUPER TOUR”.

Przerwana trasa będzie kontynuowana w 2021 roku a koncert W STUDIO teatrgalerii będzie pierwszym po wymuszonej przez covid przerwie. Wokalistce towarzyszyć będzie SUPER BAND,  trio fantastycznych, grających z Marią na stałe muzyków: Kuba Staruszkiewicz, Pat Stawiński i Kamil Pater.

“Nie mogę się doczekać koncertu w STUDIO. To dla mnie miejsce wyjątkowe. To tutaj zaczęła się moja artystyczna droga. Jako aktorka grałam na tej scenie przez dziesięć niesamowitych lat. Ten koncert będzie szczególny także dlatego, że tak bardzo wytęskniony. Rozłąka z żywą publicznością była dla nas wielkim wyzwaniem. Nie wiem, jak uda się zmieścić te wszystkie emocje ale wiem na pewno, że będzie to wyjątkowy wieczór. Czekamy na Państwa w teatrze. Symbolicznie zaczynamy znowu grać właśnie u Was. Wbrew niepokojom, lękom, ciemności, wbrew wszystkiemu, będziemy razem tańczyć i śpiewać. Będziemy robić to, co razem umiemy najlepiej: krzyczeć im ciemniej wkoło tym głośniej.”

– zachęca Maria Peszek

CO? GDZIE? KIEDY?

  • 13 kwietnia 2021 r. (wtorek) godz. 19:00
  • bilety: 150 zł, UWAGA: Organizator informuje, że bilety zakupione na koncert w poprzednim terminie zachowują ważność na koncert w dniu 13 kwietnia 2021 r.
  • STUDIO teatrgaleriaPlac Defilad 1 (wejście od ul. Marszałkowskiej), Warszawa
  • Strona wydarzenia na FB: https://www.facebook.com/events/616682079000883

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here