Czerwiec z Gojira w Gdańsku

0

Po krótkiej przerwie, uwielbiani w naszym kraju francuzi powracają! Zespół przyjedzie do Polski promować album „Magma”, który znalazł się na czołowych pozycjach w wielu podsumowaniach muzycznych ubiegłego roku.

O Gorjia można powiedzieć jednociężka praca popłaca. A przynajmniej działa to w ich przypadku. Formacja z francuskiego miasta Bayonne w 2016 roku obchodziła 20-lecie istnienia, zagrała genialny koncert w Polsce i dostąpiła również uznania, jakie niewielu zespołom grającym tak wymagającą muzykę metalową jest dany – otrzymała dwie nominacje do Grammy.
Francuzi dalecy są od tego, aby spoczywać na laurach, czy przesadnie chełpić się triumfem, jakim okazał się dla nich wydany w 2016 roku album “Magma”. Niezmiennie pozostają przemiłymi, zaskakująco skromnymi, ciężko pracującymi ludźmi, którzy w Polsce mają mnóstwo fanów i podczas każdej wizyty określają ją drugim domem. Zawsze znajdą czas, aby strzelić sobie z fanami fotkę po koncercie (albo przed), przybić piątkę, złożyć autograf. Jednak wcześniej zawsze jest koncert, porywający, pełen genialnej energii i naładowany troską o środowisko naturalne w piosenkach. Metallica nie zaprasza byle kogo do roli supportu, a Gojira dostąpiła tego zaszczytu niejeden raz.

Koncert grupy Gojira odbędzie się 6 czerwca 2017 o godzinie 19:00 w klubie B90 w Gdańsku.

Bilety w cenie 99 zł (przedsprzedaż) / 120 zł (w dniu koncertu) do nabycia na tickets.soundrive.pl, knockoutprod.net/sklep oraz w dniu koncertu w kasie Klubu B90 (ul. Elektryków, Gdańsk Stocznia)

Więcej o zespole znajdziecie na www.gojira-music.com/ i www.facebook.com/GojiraMusic.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj