Clödie z najnowszym singlem “Hold On”

0

Zespół Clödie zaskarbił sobie uznanie i popularność wśród słuchaczy już kilka lat temu, dzieląc się wyjątkowym i bardzo dojrzałym coverem utworu “Zombie” – The Creanberries. Po ciepłym przyjęciu kolejnych singli, przyszedł czas na najnowszy “Hold On”. Posłuchajcie koniecznie!

Hold On to utwór o kimś zagubionym, nieszczęśliwym, przygnębionym. Słowa piosenki wypływają z perspektywy anioła stróża, bardzo wyjątkowej istoty, którą każdy z nas ma obok siebie, która jest zawsze przy nas i zrobi wszystko, abyśmy poczuli się lepiej.

“Wielu z nas bywa smutnym, zlęknionym i samotnym w realiach dzisiejszego Świata. Szukajmy więc dobrych stron życia i cieszmy się każdym dniem, tak jak miałby być to dzień ostatni. Pamiętajmy, też o miłości bo to ona potrafi pokonać każde złe chwile, każdy zły czas.”

komentuje wokalistka zespołu, Klaudia Trzepizur

Zespół Clödie znany jest polskim i zagranicznym słuchaczom m.in. dzięki coverowi “Zombie” The Cranberries, który na samym youtube ma już ponad 30 milionów wyświetleń.

Utwory zespołu nagrane w języku angielskim tj. “Devil in disguise” czy “Let Me Go” emitowane były w rozgłośniach w W. Brytanii, Niemczech, Francji, Norwegii, Belgii, Luxemburgu, Irlandii, Austrii, Rumunii, na Litwie czy Słowacji.

Więcej o Clödie: https://clodieofficial.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj