Carla Roca – Królowa polskiego techno powraca do Trójmiasta

0

Jej sety za każdym razem są dynamiczne i pełne pozytywnej energii. Doskonale potrafi wyczuć nastroje i oczekiwania publiczności. Tak w ekspresowym skrócie można opisać twórczość Carli Roca.

Przygodę z muzyką rozpoczęła jako pięciolatka. Długie lata związana była z muzyką poważną, grała na fortepianie by… w końcu zamienić je na dwa gramofony! Ale tak musiało się stać, gdyż od najmłodszych lat fascynowała ją również muzyka elektroniczna. Wsłuchiwała się w dźwięki Kraftwerku i Depeche Mode, co niewątpliwie uformowało ją artystycznie.

Karierę jako dj zaczęła w ’01 roku i bardzo szybko stała się najpopularniejszą i najczęściej występującą dj’ką w Polsce. Zawdzięcza to z pewnością swoim umiejętnościom technicznym, muzykalnością i charyzmą sceniczną.

Jej styl jest wyjątkowy i dobrze przez wszystkich rozpoznawany. Jest to mieszanka kilku odmian techno: pumpin’, hard, funky i tribal techno z elementami muzyki electro oraz hard house. Brała udział w większości prestiżowych festiwali w Polsce, jak i za granicą, były to między innymi: Mayday 2002 i 2004, Creamfields, Soundtropolis, Parada Wolności i wiele innych.

Więcej o artystce znajdziecie na www.facebook.com/TechnoCarlaRoca

Na scenie Klubu Protokultura zobaczycie:
CARLA ROCA (Black Point) Poznań
INSECT (Warsaw Mechanism, ABR) Warszawa
DARK AT SYSTEM (Te33no Collective, DUR) Warszawa
UKASH (Te33no Collective, Dark Underground Rec) Ustka
PARYSS (Bułka Parrys’ka) 3city
E.F.G. (Te33no Collective, Electronic Tree) 3city

Impreza odbędzie się 12 maja 2017 roku o godzinie 22:00 w klubie Protokultura w Gdańsku.

Bilety dostępne w wariantach: lista FB – 10/15plnpozostali – 15/20pln (do23/po23) do kupienia w kasie klubu.

O wykonawcach i organizatorach przeczytacie na www.te33no.netTe33no CollectiveBułka Paryss’kaWarsaw MechanismDark Underground RecordsAudio Borderline RecordsElectronic Tree.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here