LTD JC-4FM Signature John Campbell Bass już w sprzedaży

0

Nowością w ofercie ESP jest sygnowany nazwiskiem Johna Campbell’a bass. Gitarzysta zespołu Lamb of God pieczołowicie zadbał o najdrobniejszy detal swojej sygnatury. Oto kilka informacji na temat modelu LTD JC-4FM.

Zacznijmy więc od elektroniki, która daje niezłego kopa. Aktywne przetworniki EMG 35P4X w pozycji gryfu i EMG 35JX w pozycji mostka. Do tego Volume dla każdego przetwornika, Balance, oraz dwupasmowy korektor EMG BTC 2-band EQ. Wszystko dopina przełącznik EQ Bypass.
Gitarka brzmi bardzo mocno i soczyście, czyli dokładnie tak jak życzył sobie tego John Campbell.

Konstrukcja LTD JC-4FM to klasyczne bolt-on z menzurą 34″. Gryf to 21 progów extra-jumbo. Materiały zaś użyte do jego budowy to klon, bubinga i palisandrowa podstrunnica.
Jeśli chodzi o top, to jest on wykonany z jesionu amerykańskiego, jednak zgodnie z życzeniem gitarzysty, dołożono klon płomienisty oraz gładkie, satynowe, czarne wykończenie po bokach płyty wierzchniej.

Generalnie rzecz ujmując, bass prezentuje się wyśmienicie. Brzmi oczywiście równie dobrze. Więcej informacji znajdziecie na stronie producenta www.espguitars.com 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here