Festiwal Wibracje startuje na początku września

0

Już na początku września startuje kolejna edycja Festiwalu Wibracje. To niezwykłe, trwające cztery dni wydarzenie jest jedynym w swoim rodzaju połączeniem wszystkiego, co dobre nie tylko dla ducha, ale i dla ciała.

Festiwal Wibracje to 4-dniowe wydarzenie łączące wykłady, warsztaty, koncerty – tańce – ogniska, część targową, strefę dla ciała, wege strefę jedzeniową w swoistą MIKSTURĘ.
To największy w Polsce festiwal dotyczący holistycznego, naturalnego dbania o siebie i swoje otoczenie, ekologii, rozwoju i życia w harmonii.
Impreza od początku przyciąga osoby o pewnej dojrzałości, świadomych stylu życia i otwartości. Organizatorzy wzięli sobie bowiem za cel promowanie idei, że życie w pełnym zdrowiu i harmonii jest na wyciągnięcie ręki.

Jak czytamy w oficjalnym zaproszeniu na imprezę:

Wibracje to relacje. Jakość naszych relacji determinuje jakość naszego życia. I Festiwal jest przede wszystkim o relacjach: ze sobą, z innymi, z naturą. Jak się w siebie wsłuchać, znaleźć swoją ścieżkę, jak pielęgnować relacje z bliskimi, jak dbać o środowisko.

Wibracje Festiwal 4.0 odbędzie się w dniach 3.09.2020 – 06.09.2020 w Centrum Konferencyjno-Rekreacyjnym PROMENADA w Białobrzegach.

Wszystkie potrzebne informacje znajdziecie na oficjalnej stronie organizatora:

https://www.facebook.com/events/2457070014360574/

BILETY w cenie od 260 zł do 290 zł do kupienia:
👉 tutaj: ​https://going.pl/festiwal-wibracje-4
👉 tutaj: https://www.biletomat.pl/festiwale/festiwal-wibracje-40-bialobrzegi-8860/
👉 tu: http://festkt.co/xSIc50yprFm

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here