“Autobusy” – Ralph Kaminski kontynuuje promocję płyty “Młodość”

0

Promując najnowszy album pt. “Młodość”, Ralph Kaminski opublikował w sieci kolejnego singla. Tym razem wybór artysty trafił na utwór “Autobusy”, któremu towarzyszy wspaniały teledysk.

W powstawanie nowego klipu – podobnie jak wszystkich poprzednich – Ralph zaangażował się w stu procentach. Po raz kolejny zajął się napisaniem scenariusza i reżyserią. Wcielił się w rolę producenta, przygotował kostiumy i wymyślił charakteryzację. Zagrał też główną rolę. W teledysku towarzyszą mu muzycy z ukochanego przez fanów artysty zespołu My Best Band In The World (Inez Przez Z, Madeline, Samantha, Roger i Laurent). Wspólnie wykonują awangardową choreografię przygotowaną przez Bożnę Wydrowską. Zdjęciami, montażem i koloryzacją zajął się Dawid Grzelak, autor okładki do płyty “Młodość”.

“Autobusy” to trzeci singiel z płyty “Młodość” Ralpha Kaminskiego. Dotychczas promowały ją utwory “Kosmiczne Energie” oraz “Wszystkiego najlepszego”.

“Młodość” to druga, mocno wyczekiwana przez fanów i dziennikarzy, płyta zdolnego i charyzmatycznego Ralpha Kaminskiego. Od czasów swojego debiutu, czyli płyty „Morze”, która ukazała się w 2016 roku, Ralph zdążył zawładnąć polską sceną muzyczną i podbić serca słuchaczy w całym kraju. Wraz z nowym albumem zaprezentował światu nie tylko premierowe piosenki, ale także całkowicie odświeżony wizerunek, którym zapowiedział ekscytującą podróż w swoim życiu. Podróż, którą każdy może odbyć razem z nim, słuchając “Młodości”.

Płyta otrzymała nominację do nagrody Fryderyka 2020 w kategorii Album Roku Alternatywa.
Sam Ralph został wyróżniony w kategorii Producent Muzyczny Roku.

Więcej o artyście na https://www.facebook.com/kaminskiralph/.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here