Kropki w ramach “Muzyki na UG” w Gdańsku

0

Nie ma nic lepszego, niż możliwość podzielenia się z kimś tym, co lubimy. A lubimy muzykę ciekawą i niestandardową, czyli dokładnie taką, jaką gra duet – Kropki. Posłuchajcie, przyjdźcie na koncert – przekonajcie się, że warto poświęcić im kilka minut swojego czasu.

Kropki działają od 2017 roku. Swoją muzykę, określają jako post-north, intymną mieszankę klasycznych brzmień, opartych na brzmieniu pianina i kontrabasu, przedzielonych subtelną elektroniką. Idealnie brzmią w kameralnym otoczeniu i jak sami mówią, dobrze czują się właśnie w ciasnych wnętrzach.

Jeśli chcecie poznać bliżej ich muzykę, zapraszamy na www.kropkimusic.bandcamp.com.
Więcej o grupie na www.facebook.com/kropkimusic

Zespół występuje w składzie:
Alicja Weydmann – wokal, kontrabas, gitara
Mateusz Daniel Kołos – wokal, fortepian, gitara, sample

Zespół wystąpi w Gdańsku w ramach cyklu “Muzyka na UG” realizowanego przez Uniwersytet Gdański, Akademickie Centrum Kultury UG “Alternator”, Akademicki Chóru Uniwersytetu Gdańskiego oraz Akademię Muzycznej im. Stanisława Moniuszki w Gdańsku. Pomysłodawcą cyklu jest prof. Marcin Tomczak – Dyrygent i Dyrektor Akademickiego Chóru Uniwersytetu Gdańskiego oraz profesor gdańskiej Akademii Muzycznej.


Koncert zespołu Kropki odbędzie się 4 grudnia 2018 o godz: 19:00 w Sali Teatralnej wydziału Neofilologii na Uniwersytecie Gdańskim.

WSTĘP WOLNY!
Więcej o wydarzeniu na www.facebook.com/events/570674280032402.


ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here