“Another High” – poznajcie Norberta Legiecia, czyli młodą krew na polskiej scenie muzycznej

0

Lubicie odkrywać nowych artystów? Z nami poznacie kolejnego świetnie rokującego muzyka! Tym razem przedstawiamy Wam Norberta Legiecia –  młodego wokalistę, który w tym roku został odkryty przez znanych producentów Martina Garrixa: Justina Mylo oraz Mesto.

Justin Mylo oraz Mesto zaprosili Norberta Legiecia na warsztaty muzyczne do swojego studio w Amsterdamie i tym sposobem powstał utwór pt. “Another High“, który zamieściliśmy nad tekstem. Piosenka opowiada o dziewczynie, która przeniosła chłopaka na inny poziom życia przez brak zainteresowania jego osobą z jej strony.

Premiera utworu miała miejsce w piątek, 26 lipca na kanale YouTube Artysty oraz wszystkich platformach streamingowych. Za muzykę i tekst odpowiada Norbert Legieć (warto dodać, że cały utwór konsultowany był z wcześniej wspomnianymi producentami). W klipie wystąpił m.in. Allan Krupa.

W kilku słowach o Norbercie: producent muzyczny, autor tekstów oraz wokalista urodzony w 2003 roku wykonujący muzykę future pop, dance pop, edm oraz future house. Na początku bieżącego roku swoimi produkcjami zachwycił współpracowników Martina Garrixa. Dzięki motywacji, którą otrzymał od znanych producentów, młody artysta postanowił w maju 2019 roku wydać swój debiutancki singiel pt. “Feelin’me”, który stworzył od podstaw sam. Już dziś mamy możliwość usłyszeć drugi singiel Norberta pt. ‘Another High’, którego jest autorem muzyki oraz tekstu.

Więcej o artyście na www.facebook.com/NorbertLegiecOfficial.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here