Andrew “The Bullet” Lauer w Gdyni

0

Andrew „The Bullet” Lauer w Polsce znany jest ze współpracy z Sir Waldo Weathersem (ex. James Brown Band), a obecna trasa koncertowa jest jego pierwszą w naszym kraju z własnym projektem. Wartości muzyczne zespołu oscylują wokół gatunków soul, blues, jazz, rock i tworzą na żywo bardzo emocjonalną i wybuchową mieszankę.

Muzykowi towarzyszyć będzie zespół z następującym instrumentarium: bass + wokal, perkusja, saksofon i klawisze.

Andrew „The Bullet” Lauer urodził się w 1985 r w Yuba City w Kalifornii. Uważany jest za światowej klasy wirtuoza gry na gitarze basowej. W młodym wieku przeprowadził się do auropy, gdzie dzięki bardzo szybkiemu i precyzyjnemu, a jednocześnie niezwykle melodyjnemu stylowi gry, w dość młodym wieku uznawano go za jednego z najlepszych basistów.

W chwili obecnej jest twarzą marki Ibanez, ubarwiając swoją grą i zachwycając techniką, niemalże wszystkie prezentacje tego producenta gitar. Wszystkie te walory pozwalają muzykowi być członkiem słynnych na całym świecie składów, jako muzyk sesyjny.
Ponadto obdarzony wyśmienitą, głęboką barwą głosu i rewelacyjnymi umiejętnościami wokalnymi, Andrew „The Bullet” Lauer stworzył własny projekt, w którym komponuje, gra na gitarze basowej oraz śpiewa.

Niedawno wydana płyta, pod tytułem „My Bass Souls”, cieszy się rewelacyjnymi recenzjami, a muzyk stał się bohaterem okładek magazynów muzycznych na całym świecie, w tym także i w Polsce (Magazyn Basista, wrzesień 2016).

Koncert Andrew “The Bullet” Lauera odbędzie się 26 marca 2017 roku w Blues Clubie w Gdyni. Bilety w cenie 40zł i 30zł do kupienia w klubie.

Więcej o muzyku znajdziecie na www.thebulletgroove.com i www.facebook.com/andrewthebulletlauer.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj