“Albo Inaczej 2” – hiphopowe klasyki w wykonaniu Natalii Nykiel, Rosalie. i Justyny Święs

492

I to jest news na miarę naszych czasów! Natalia Nykiel, Rosalie. i Justyna Święs dołączają do projektu “Albo inaczej 2”.

“Albo Inaczej 2” to druga odsłona projektu, w którym wokaliści na nowo interpretują polskie hiphopowe klasyki. Do tej pory poznaliśmy dwa single z udziałem Fismolla i Moniki Borzym. Do składu dołączyły teraz trzy wokalistki – Natalia Nykiel, Rosalie. i Justyna Święs.
Efekt wspólnej studyjnej pracy z Mariuszem Obijalskim, producentem albumu, i raperami – autorami pierwotnych tekstów poznamy wkrótce. Tajemnicą zostanie jeszcze przez chwilę też to, jakie utwory wzięły na warsztat te trzy artystki.

Premiera “Albo Inaczej 2” zapowiedziana jest na maj 2018. Wcześniej, 21 kwietnia, wiele kompozycji będzie można usłyszeć premierowo podczas Spring Break Showcase & Conference w Poznaniu.

Składanka “Albo Inaczej 2” będzie następcą pierwszego wydawnictwa z 2015 roku. Zestaw łączył rap z jazzem. Hiphopowe teksty zaśpiewali m.in. Ewa Bem, Zbigniew Wodecki czy Krystyna Prońko. Na nowej kompilacji mamy usłyszeć wykonawców młodego pokolenia.

Natalia Nykiel to jedna z najbardziej szanowanych i pożądanych polskich artystek. Ma na koncie m.in. dwie diamentowe, dwie złote i potrójną platynową płytę oraz wiele singli, które podbijają listy przebojów.
Więcej info o artystce na www.facebook.com/NykielNatalia.

Justyna Święs, swoim wokalem nadaje wyjątkową jakość utworom duetu The Dumplings, ale znana jest również ze wspaniałych kooperacji m.in. z Fiszem i Emade, Rysami czy ostatnio Tym Typem Mesem.

Rosalie., najmłodsza stażem w tym zestawieniu, ma za sobą doskonale przyjęty debiutancki album “Flashback” i tegoroczną nominację do Fryderyków w kategorii Debiut Roku.
Więcej info na www.facebook.com/RosalieOfficial.