Brett Kingman i multiefekt gitarowy Mooer: Red Truck

0

MOOER od lat cieszy swoich klientów profesjonalnymi rozwiązaniami. Świetnie dobrane podzespoły tworzą w pełni funkcjonalne narzędzia do pracy muzyków. I nie inaczej jest z Red Truck, wyglądającym trochę jak miniaturka ciężarówki z Colą…

MOOER Red Truck to zaawansowane narzędzie skierowane raczej do profesjonalnych muzyków. Inżynierowie z MOOER zintegrowali najpopularniejsze efekty w jeden, bardo prosty w obsłudze multiefekt. W pełni analogowy Red Truck oferuje osiem głównych efektów -Boost, Overdrive, Distortion, Tremolo, Phaser, Chorus/Flanger, Delay oraz Reverb. Multiefekt rozwija jednak swoje skrzydła dopiero w momencie drobiazgowej, choć nadal banalnie prostej konfiguracji żądanego brzmienia.

MOOER Red Truck wyposażono dodatkowo w bardzo dokładny  tuner, pętlę efektów pozwalającą na łączenie Red Truck z dodatkowymi kostkami. Na wyposażeniu Mooer Red Truck znalazły się również wyjścia stereo oraz dedykowane wyjście Mixer Output z symulacją kolumnową. Pozwala to na bezpośrednie podpięcie urządzenia do miksera lub interfejsu audio.
MOOER stworzył swój produkt w taki sposób, by jego obsługa nie przysparzała żadnych problemów. I stąd właśnie, wszystkie parametry i funkcje znajdziemy na przednim panelu.  Wszystko po to, by Red Truck przypominał w pełni wyposażony pedalboard. Można zatem łatwo i prosto dokonywać zmian, nawet podczas grania. Multiefekt sprzedawany jest wraz z miękkim soft case’em.

Wybraliśmy dla Was jeden z filmów prezentujący MOOER: Red Truck w akcji. Zobaczycie jak Brett Kingman ogrywa ten iście ciekawy sprzęt. Warto!

Więcej informacji znajdziecie na stronie producenta www.mooeraudio.com
Opiekunem marki w Polsce jest www.warwick-distribution.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj