Zintegrowany wzmacniacz McIntosh Monogrammed Heatsinks™ MA 8900

0

Jeśli pragniesz najwyższej jakości dźwięku, świetnego designu i wykonania, to dobrze trafiłeś. Poznaj zintegrowany wzmacniacz McIntosh MA 8900.

Najnowsze dziecko firmy to kunszt sam w sobie. Pierwsze co rzuca się w oczy, to niebanalny, lekko nawiązujący do starych wzmacniaczy wygląd. Wskaźniki informujące o parametrach dźwięku i mocy robią naprawdę świetne wrażenie, a kolorystyka nie kłuje w oczy milionem światełek, przez co nie rozprasza słuchacza od tego co najważniejsze – muzyki!

McIntosh Monogrammed Heatsinks™ MA 8900 konstrukcyjnie oferuje absolutnie genialne odprowadzanie ciepła. Dzięki obudowie z najwyższej jakości materiałów, przewodnictwo cieplne zapewnia wysoce wydajną pracę bez ryzyka przegrzania wzmacniacza.
Moduł Digital Audio DA1 otwiera się na najnowsze standardy oferując już dziś pewność, że przyszłość nie zaskoczy użytkownika MA 8900. DA1 wyposażony jest w ulepszony 8-kanałowy, 32-bitowy przetwornik cyfrowo-analogowy (DAC), używany w trybie Quad Balanced. Posiada 6 wejść cyfrowych składających się z 2 kabli koncentrycznych, 2 optycznych, 1 USB i 1 MCT do pracy z MCT450 SACD / CD.
Ilości wejść jest oczywiście dużo więcej, jednak warto zaznaczyć, że każde wejście funkcjonuje niezależnie od siebie i wszystkie są zawsze dostępne, niezależnie od sposobu podłączania źródeł.

Wzmacniacz McIntosh Monogrammed Heatsinks™ MA 8900 to narzędzie wysoce zaawansowane, dające mnóstwo radości z sesji odsłuchowych. Nie sposób napisać o nim wszystkiego. Dlatego obejrzyjcie film i odwiedźcie stronę producenta.

Więcej na stronie producenta www.mcintoshlabs.com oraz na stronie polskiego dystrybutora www.hificlub.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj