Mackie Onyx USB – czyli co nowego w interfejsach Mackie?

0

Onyx Artist 1•2 i Onyx Producer 2•2, to dwa interfejsy zapowiedziane przez firmę Mackie. Czym wyróżnią się wśród konkurencji? Czy są warte uwagi rynku? Sprawdźmy to!

Zanim przejdziemy do szczegółowych opisów nowych interfejsów, warto przyjrzeć się ich obudowie. Czarne “pudełka” wyglądają na sprawnie spasowane, a na ich wierzchniej płycie wytłoczone zostało logo firmy.
Oba interfesy, to urządzenia raczej niewielkich rozmiarów, zatem świetnie nadadzą się do mniejszych domowych projektów, gdzie prym wiedzie gitara, wokal, klawisz lub inny instrument.

Co warto zauważyć, to fakt iż wraz z interfejsami, użytkownicy dostaną dostęp do oprogramowania DAW Tracktion T7 oraz pakiet DAW Essential Collection.

To co łączy te dwa interfesy, to obsługa dwóch kanałów wejściowych i wyjściowych pracujących w trybie 24-bit/192 kHz. Za łączność interfejsów odpowiada wysłużone, acz nadal w standardzie USB 2.0. Szkoda, że producent nie połasił się jednak na USB 3.0, ale cóż…
Onyx USB wyposażone są w przedwzmacniacze mikrofonowe Onyx z zasilaniem Phantomowym +48V. Gniazdo XLR oraz liniowo-instrumentalne znajdzie się w modelu Onyx Artist 1•2, a jego większy brat wyposażony został w dwa gniazda wejściowe typu combo XLR/jack.

Interfejsy będą wyposażone również w regulator GAIN dla każdego z wejść osobno, w wyjście liniowe, wyjście słuchawkowe z regulacją głośności oraz funkcję DIRECT MONITOR. Onyx Producer 2•2 wyposażony będzie dodatkowo w wejście i wyjście MIDI.

Więcej informacji znajdziecie na stronie producenta www.mackie.com oraz na stronie polskiego dystrybutora www.musicinfo.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here