Zadbajcie o uszy z zatyczkami Bachmaier Unifit FIDELITY

0

Sezon festiwalowy w pełni, koncert goni koncert, a Wy zastanawiacie się, którą imprezę wybrać? No dobrze, a teraz przyznajcie się z ręką na sercu – czy ktoś z Was zastanawiał się kiedyś, jaki wpływ na słuch ma przebywanie w rozszalałym tłumie?

Niby oczywiste pytanie i oczywista odpowiedź, ale kto tak naprawdę myśli o uszach, kiedy w planach macie koncert ulubionego zespołu? Mało kto wie, że w hałasie na poziomie 97dB nie powinno się przebywać dłużej niż 30 minut (wg. badań HSE z 2005 r.). Wierzcie lub nie – koncerty bywają znacznie głośniejsze.

Dlatego przedstawiamy Wam ochronniki Unifit Fidelity. Te nieduże „zatyczki” posiadają specjalny filtr akustyczny, który tłumi hałas aż do 19 dB. „UNIFIT fidelity” są wyposażone w bardzo dobre tłumienie liniowe, dzięki czemu nadal będziecie słyszeć dźwięki i porozumiecie się w nich bez żadnych zakłóceń. Jednocześnie, ucho jest chronione przed nadmierną ekspozycją na hałas, co jest dodatkowym atutem zatyczek. Ochronniki świetnie nadają się szczególnie do użytku podczas koncertów, podróży, oraz nauczania i edukacji.

Do zatyczek dołączone są miękkie silikonowe końcówki, które zapewniają wygodne dopasowanie do kanału słuchowego. Można je łatwo zmienić: z uchwytu należy usunąć średnie końcówki i na ich miejsce nałożyć te mniejsze. W opakowaniu znajdziecie również futerał, w którym możecie nosić ochronniki.

Więcej szczegółów:
Producent – www.bachmaier.de
Dystrybutor – www.hsprofile.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here