Yamaha MusicCast sterowana głosem! Czy to możliwe?

0

Wszystko wskazuje na to, że tak! Yamaha wprowadza do swojej bogatej gamy produktów audio obsługujących system multiroom MusicCast funkcję sterowania głosowego Amazon Alexa.

Rozwiązanie to umożliwia entuzjastom audio łatwiejsze i szybsze kontrolowanie swojego domowego systemu rozrywkowego. Już jesienią ponad 40 produktów audio-wideo Yamahy z rodziny MusicCast, przystosowanych do strumieniowania wysokiej jakości audio w całym domu, otrzyma nową aktualizację.

Najnowsza wersja oprogramowania wprowadzi możliwość sterowania przy użyciu poleceń głosowych za pośrednictwem urządzeń kompatybilnych z systemem Alexa. Funkcjonalność Alexa, która dodaje wsparcie dla poleceń MusicCast, będzie równocześnie dostępna dla urządzeń obsługujących system Alexa, wliczając Amazon Echo, Amazon Echo Dot, Amazon Tap i Amazon Fire TV.

„MusicCast jest najbardziej wszechstronnym i najpotężniejszym bezprzewodowym systemem audio multiroom na rynku, a integracja z Amazon Alexa sprawia, że jest on jeszcze łatwiejszy w obsłudze” stwierdza Bob Goedken, dyrektor generalnym działu AV w Yamaha Corporation of America.

„Wydanie polecenia Aleksie, aby odtworzyła twoją muzykę i słuchanie jej w całym domu przy zachowaniu jakości dźwięku Yamahy, jest niesamowitym doświadczeniem”.

Więcej info na stronie www.audioklan.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj