Wielkie sprzątanie czyli Nessie Vinyl Cleaner

0

Po dużym sukcesie maszyny Nessie Vinyl Master przyszedł czas na myjkę “Nessie Vinyl Cleaner”. Produkt ten skierowano do miłośników winyli, którzy oczekują ciekawego wzornictwa oraz doskonałej jakości.

Nessie Vinyl Cleaner wykorzystuje tą samą technologię co Nessie Vinyl Master. Wewnątrz zainstalowano te same elementy, bezkompromisowej jakości. Elektroniczne sterowanie kierunkiem obrotów oraz siły ssania są identyczne jak w Nessie Vinyl Master. Obudowa Nessie Vinyl Cleaner została wykonana z 8 mm. akrylu, a talerz z akrylu w białym, satynowym kolorze. Chromowane elementy konstrukcyjne sprawiają, że wygląd urządzenia przyciąga wzrok.

Unikalnym wyposażeniem w tej klasie sprzętu jest chromowany krążek dociskowy z aluminium, z solidną, gumową uszczelką chroniącą label płyty podczas ręcznego mycia. Jedyna różnica pomiędzy maszynami Master i Cleaner polega na ręcznej aplikacji płynu na powierzchnię mytej płyty oraz ręcznym rozprowadzeniu cieczy po jej powierzchni. Do aplikacji płynu służy poręczna 200 ml butelka z aplikatorem, a do mycia – szczotka z węglowym włosiem, dołączone do zestawu. Cena tego urządzenia oscyluje w granicach 4.000 PLN.

Więcej informacji na stronie www.audioforte.com.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj