System audio Pioneer FAYOLA

0

Koncepcje producentów na stworzenie domowego systemu audio są nieograniczone. Design, nowatorskie rozwiązania ale przede wszystkim jakość dźwięku jaki nam proponują, coraz częściej zachwyca. Pioneer FAYOLA to kolejna już propozycja próby stworzenia studia audio w naszych domach.

Systemy muzyczne FAYOLA – FS-W40 i FS-W50 to najnowsze propozycje Pioneer’a, giganta w segmencie zapewniania najlepszych doznań z słuchania muzyki.
Te świetnie wyglądające urządzenia pochwalić się mogą nie tylko bezprzewodową komunikacją pomiędzy jednostką centralną, a głośnikami. Do dyspozycji otrzymujemy sprzęt, który w łatwy sposób będziemy w stanie rozbudować o kolejne moduły.

Fajnie zapowiada się również możliwość komunikacji z urządzeniem za pomocą aplikacji Pioneer Remote App dostępnej na dwóch głównych platformach – Apple AppStore i Google Play.

Systemami muzyczne FAYOLA obsługują najpopularniejsze serwisy streamingowe, dzięki czemu strumieniowe słuchanie muzyki jest jeszcze prostsze. Wystarczy Pioneer Remote App, łączność z internetem i radość z słuchania muzyki jaką tylko sobie wymarzycie, pojawia się w waszym zasięgu.
FAYOLA to również łączność Bluetooth, Wi-Fi i technologia Chromecast – dostępna już po aktualizacji oprogramowania.

Wszystko wskazuje na to, że Pioneer pragnie dość mocno zatrząść segmentem domowego studia audio i wideo, tworząc sprzęt przygotowany dla najbardziej wymagających użytkowników. Nic, tylko czekać na pierwsze wrażenia z systemów FAYOLA.

Więcej informacji znajdziecie na stronie producenta www.pioneer-audiovisual.eu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here