Superlux HD572A, lekkie i tanie słuchawki dla każdego!

0

Na polskim rynku pojawiły się właśnie niedrogie słuchawki do uniwersalnych zastosowań. Superlux HD572A, bo nich mowa, prezentują się bardzo atrakcyjnie, mają konstrukcję nauszną, otwartą, a w komplecie otrzymacie także zestaw 4-kolorowych, wymiennych wkładek.

Rynek tanich (budżetowych) słuchawek jest bardzo duży, więc tym bardziej warto postawić na markę, która w tym segmencie jest sprawdzona i dała się już nie jeden raz poznać ze świetnego stosunku jakości do ceny. Dokładnie taką marką jest Superlux, która poza olbrzymią ofertą słuchawek do zastosowań zarówno profesjonalnych jak i komercyjnych posiada także całą gamę mikrofonów do zastosowań studyjnych i scenicznych.

Superlux HD572A to nowy model na rynku, choć warto zaznaczyć, że od dłuższego czasu producent oferował już ten model w wersji zamkniętej oznaczonej symbolem Superlux HD572, czyli bez litery A na końcu, która to sugeruje konstrukcję otwartą.

Model HD572A to otwarte słuchawki nauszne o w zasadzie identycznej konstrukcji co model HD572, z tą różnicą, że zastosowana w nich wkładka została zmniejszona, a dokładniej spłaszczona. Słuchawki otwarte charakteryzują się bardziej naturalnym brzmieniem w porównaniu z ich zamkniętymi odpowiednikami, jednak nie tłumią tak doskonale dźwięków dochodzących z zewnątrz jak i tych wychodzących ze słuchawek.

Słuchawki charakteryzują się  całkiem wysokim poziomem SPL na poziomie ok. 100 dB, pasmem przenoszenia od 20 do 20000 Hz i impedancją 24 Ohmy co jest gwarancją ich bezproblemowego działania także ze wszystkimi urządzeniami mobilnymi. Do takich zadań zostały zresztą one stworzone, co potwierdza także ich składana konstrukcja i obracane nauszniki, dzięki czemu nie będziemy mieli problemów z ich łatwym i bezpiecznym transportem.

Słuchawki są już dostępne na polskim rynku, a ich sugerowana cena to zaledwie ok. 69 PLN

Więcej szczegółów
Dystrybutor: https://arcadeaudio.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here