Słuchawki bezprzewodowe Audio-Technica DSR9BT

0

Po raz pierwszy, model ten przedstawiony został w marcu 2017 roku. Już wtedy było jasne, że firma stworzyła produkt najwyższych lotów o wysokich parametrach odsłuchowych. Poznajcie aluminiowe dzieło sztuki Audio-Technica DSR9BT.

Długo by pisać o parametrach technicznych. Jednak nie w tym przecież rzecz, by zagłębiać się niuansach technologicznych. O kilku oczywiście warto napisać i ciut szerzej je omówić. ATH DSR9BT to produkt piękny i bardzo nowoczesny w swej formie. Aluminiowa konstrukcja muszli wykonana została z dbałością o najdrobniejszy szczegół. Firma niewątpliwie zadbała o  urodę swoich słuchawek.

Design i Diody LED

Na panelu muszli umieszczone zostały diody LED w kolorze błękitu. Diód nie umieszczono jednak tylko dla upiększenia słuchawek. Dzięki nim, użytkownik informowany jest o stanie naładowania baterii, statusie pracy oraz częstotliwości próbkowania odtwarzanego właśnie utworu. Trzeba przyznać, że większości design słuchawek i ich aluminiowa konstrukcja przypadnie do gustu dzięki nieagresywnej formie i eleganckiemu wykończeniu.

Komfort użytkowania i panel dotykowy

Audio-Technica bardzo mocno stawia na wykonanie swoich produktów i komfort w ich użytkowaniu. Nie inaczej jest z modelem ATH DSR9BT. Producent wyposażył swoje słuchawki w najwyższej jakości materiały. Pałąk otaczający głowę pozwala na słuchanie muzyki nawet przez wiele godzin nie powodując dyskomfortu i ucisku. Kołnierze wokółuszne wypełnione zostały pianką dostosowującą się do użytkownika.

Audio-Technica DSR9BT to również słuchawki, w których postawiono na nowoczesne technologie i obsługę dzięki panelom dotykowym. Taki też znalazł się w prezentowanych słuchawkach. Dzięki panelowi dotykowemu, obsługa słuchawek jest wręcz banalnie prosta. Dotykiem możemy zmieniać utwory, manipulować głośnością ale i również odbierać lub kończyć rozmowy telefoniczne.

Technicznie o Audio-Technica DSR9BT

W tym momencie należy przyznać, że DSR9BT to najnowocześniejsza konstrukcja jaką stworzyli inżynierowe firmy. W palecie produktów, a dokładniej słuchawek, jeszcze nigdy nie zastosowano tak wielu nowatorskich rozwiązań jak w tym przypadku.
Jedną z takich nowinek jest autorski system Pure Digital Drive™. System ten odpowiedzialny jest za transmisję sygnału cyfrowego do przetworników bez potrzeby stosowania konwersji cyfrowo-analogowej, przez co odsłuch jest obarczony stratą tejże konwersji i tym samym jakości odsłuchiwanego materiału.

W słuchawkach Audio-Technica DSR9BT zastosowano nowe 45mm przetworniki True Motion D/A. Ich czterordzeniowa cewka w bezprecedensowy sposób kontroluje ruch membrany, generując nieskazitelnie czysty dźwięk.
Układy elektroniczne generują najwyższą jakość dźwięku Hi-Res. Słuchawki wyposażono w cyfrowy port USB obsługujący pliki 96 kHz/24 bity. W przypadku odtwarzania bezprzewodowego, DSR9BT obsługują sygnał do 48 kHz/24 bity.

Audio-Technica DSR9BT to sprzęt wykorzystujący technologię bezprzewodową Bluetooth w wersji 4.2. Zastosowano również układ kompatybilny z kodekami aptX HD, aptX, AAC i SBC.
Wszystko to, co umieszczono w prezentowanych słuchawkach pozwala na odsłuch w najwyższej jakości. Ich wykonanie i ergonomia należą do najwyższej półki produktów w tym segmencie cenowym – blisko 3000 PLN.

Więcej informacji znajdziecie na stronie producenta www.audio-technica.com oraz na stronie polskiego dystrybutora www.audioklan.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here