Sennheiser Soundbar AMBEO już dostępny w Polsce!

0

Po licznych zapowiedziach i odkrywania kolejnych jego możliwości już wiadomo… Nowy Soundbar AMBEO marki Sennheiser dostępny jest oficjalnie w Polsce! O tym fakcie poinformował podczas konferencji prasowej dystrybutor marki – firma Aplauz Audio.

Znajdziecie go w ofercie, na stronie sennheiser.pl oraz u wybranych partnerów firmy.

O nowym rozwiązaniu pisaliśmy już kilkukrotnie, a pierwsze informacje pojawiły się ponad rok temu. Wszystkie szczegóły na jego temat znajdziecie w naszych publikacjach: https://uptone.pl/tag/sennheiser-ambeo-soundbar.

Przypomnijmy jednak w skrócie…

Sennheiser Soundbar AMBEO został wyposażony w 13 głośników klasy high-end i najnowszą technologię wirtualizacji, opracowaną wspólnie z niemieckim instytutem Fraunhofer IIS, specjalizującym się w badaniach nad dźwiękiem. Dzięki temu, producentowi udało się osiągnąć: “wciągający dźwięk 5.1.4 i głęboki bas, które pozwolą Wam zanurzyć się w niewiarygodnie realistycznym świecie trójwymiarowego brzmienia, które zaciera granicę pomiędzy odtwarzaniem a rzeczywistością.” Tak przynajmniej nas zapewnia 🙂 , a jaka będzie rzeczywistość przekonamy się już niebawem. Biorąc jednak pod uwagę jakość rozwiązań dźwiękowych jakie proponuje ten niemiecki producent, możemy spodziewać się naprawdę godnego zainteresowania produktu, który będzie mocno wykraczał poza standardowe ramy znanych nam do tej pory i coraz popularniejszych soundbarów.

Wysokie oczekiwania wobec niego potwierdza także cena, która do najniższych nie należy gdyż za nowiutkiego Soundbar AMBEO przyjdzie nam zapłacić ok. 10499 zł. Taką przynajmniej cenę, sugerował producent w maju tego roku.

Soundbar AMBEO jest kompatybilny z Dolby Atmos, MPEG-H i DTS: X. Dzięki technologii Upmix może również odtwarzać stereo i 5.1 z efektem 3D. Sprzęt oferuje pięć różnych ustawień wstępnych – film, muzyka, sport, aktualności i neutralny – dostosowanych do różnych typów odtwarzanej treści, które precyzyjnie dopasowują zarówno częstotliwości, jak i właściwości dźwięku 3D.

Więcej szczegółów
Producent: https://sennheiser.pl
Dystrybutor: https://aplauzaudio.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here