Sennheiser HD 660 S – nowe słuchawki dla audiofila

0

Kupując słuchawki z audiofilskiej półki, spodziewamy się dostać produkt wysokiej jakości, o świetnych parametrach brzmieniowych i najwyższym komforcie używania. Nie inaczej jest w przypadku Sennheiser HD 660 S.

Sennheiser HD 660 S w wielu aspektach przewyższają poprzedzające je HD 650. Te otwarte, dynamiczne słuchawki dedykowane najbardziej wymagającym słuchaczom. Pełne basy, świetne tony średnie i delikatne, przyjemnie wysokie tony sprawiają, że brzmienie HD 660 S jest bardzo wyraziste i pozwala wysłyszeć niemal każdy niuans muzyki.

Słuchawki wyposażone są w zupełnie nowe, autorskie przetworniki, które nie tylko lepiej kontrolują drgania membran, ale też gwarantują stałą, bardzo wąską tolerancję (± 1 dB). Co ciekawe, HD 660 S posiadają niską impedancję (tylko 150 Ohm), dzięki czemu równie dobrze sprawują się w połączeniu z domowym sprzętem Hi-Fi, jak i urządzeniami przenośnymi. Ale nie czarujmy się, dla optymalnego brzmienia przydałoby się najpierw dobrze zbalansować wyjście audio w takim cyfrowym odtwarzaczu… Jak to osiągnąć, dowiecie się np na uptone.pl/hifi/cyrus-soundkey-magiczna-zapalniczka-dla-telefonicznego-audiofila.

Oczywiście, jak na High-End przystało, HD 660 S cechują się wyrafinowanym wyglądem i najwyższej jakości materiałami – są jednocześnie mocne i lekkie, a do tego bardzo wygodne. Do tego producent wyszedł naprzeciw odwiecznemu problemowi ze złączami, dzięki czemu słuchawki wyposażono w wykonane z miedzi beztlenowej kable z podłączeniami do gniazd 6,35 mm i Pentaconn 4,4 mm oraz adapter 3,5 mm.

Sennheiser HD 660 S w sprzedaży pojawią się już niebawem w cenie 499.95 USD.

Więcej specyfikacji technicznych znajdziecie na stronie producenta en-us.sennheiser.com lub na stronie polskiego dystrybutora www.sennheiser.pl /  www.aplauzaudio.pl.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here