Cyrus soundKey – magiczna “zapalniczka” dla telefonicznego audiofila

0

Mówiąc krótko i treściwie, Cyrus soundKey przeniesie waszą muzykę na inny poziom. Bardzo inny.

Dlaczego mówimy o telefonicznym audiofilu? Bo to zestawienie słów do tej pory było swoistym oksymoronem. Nawet najlepszymi słuchawkami nie da się wycisnąć ze słuchanej z telefonu muzyki efektu, który zadowoli ucho bardziej wprawionego słuchacza…

Zapewne wielu z was przekonało się o tym na własnej skórze, kiedy z końcu zainwestowaliście w dobre słuchawki, pełni oczekiwania podłączyliście je do swoich najnowszych wIfonów, Szajsungów i ich innych braciach z Azji i… tu powinno pojawić się słowo, którego nie wypada pisać. Eufemistycznie zatem – “uznajmy, że efekt był mierny”. Próbujecie z lepszą konwersją. Zamiast standardowego mp3 wrzucacie w telefon muzykę w jakości hi-res. Podłączacie słuchawki i… znów eufemizm.

Co takiego się dzieje? Nie kochani, to nie słuchawki są zepsute. Po prostu waszemu telefonowi brakuje czegoś, co idealne uzupełnia wspomniana przez nas w tytule “zapalniczka”, czyli SoundKey firmy Cyrus.

To małe, ważące ledwo 16g ustrojstwo jest mieszczącym się w kieszeni konwerterem DAC, czyli kosteczką, przekształcającą cyfrowy i okrojony sygnał audio z waszych telefonów w analogowy, dużo bardziej wartościowy sygnał skierowany wprost do waszych słuchawek. No i co ważne – tak niewielki konwerter nie wymaga zasilania bateryjnego – pożre co prawda kilka mAh z waszych telefonów, więc przy dłuższych podróżach i intensywnym słuchaniu warto zaopatrzyć się w załadowany powerbank. Jednak przyznajcie szczerze – czy naprawdę te kilka procent baterii nie jest wartych naprawdę dobrego brzmienia?

Więcej o Cyrus soundKey znajdziecie na stronie producenta www.cyrusaudio.com  lub soundkey.cyrusaudio.com i polskiego dystrybutora www.cyrusaudio.pl.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here