Sennheiser HD 250BT, nowe zaawansowane słuchawki z Bluetooth

0

Proste i minimalistyczne w swojej konstrukcji, a jednocześnie wytrzymałe i zaawansowane dźwiękowo. Tak producent zapowiada swoje najnowsze słuchawki Sennheiser HD 250BT. Zgadnijcie ile będą kosztować?

Nowe słuchawki Sennheiser HD 250BT wyposażono w wysokiej jakości przetworniki niemieckiego producenta. Do tego będą obsługiwały kodeki audio, takie jak AAC i aptX. Na uwagę zasługuje zaimplementowana technologia Bluetooth 5.0, która będzie odpowiedzialna za świetną jakość bezprzewodowego dźwięku z dynamicznym basem, tak aby móc cieszyć się muzyką w ruchu w każdej chwili oraz rozmowami telefonicznymi, przez wbudowany mikrofon.

Co równie ważne, bateria ma wytrzymać aż do 25 godzin pracy, a za komfort ich użytkowania mają odpowiadać miękkie, izolujące od hałasu zewnętrznego nauszniki z i intuicyjnym elementom sterowania. Producent zadbał także o wytrzymałość i bezpieczeństwo, dobierając wysokiej jakości materiały i tworzywa do ich wykończenia. 

Mobilna aplikacja Sennheiser Smart Control umożliwia użytkownikom dostosowanie wrażeń dźwiękowych do indywidualnych potrzeb. Jednocześnie technologia audio aptX Low Latency doskonale synchronizuje dźwięk z toczącą się akcją na ekranie w trakcie oglądania filmów.

Nasz nowy produkt HD 250BT, dzięki swojej niezwykłej wydajności oraz zaawansowanym funkcjom w przystępnej cenie, powstał po to, aby każdy dzień był bogatszy o nowe wrażenia dźwiękowe i muzyczne. Te na pierwszy rzut oka podstawowe słuchawki oferują szereg funkcji premium, które zapewniają niesamowite wrażenia odsłuchowe, gdziekolwiek jesteś.”

– powiedział Jermo Köhnke, Product Manager w firmie Sennheiser

To bez wątpienia propozycja dla aktywnych użytkowników, którzy cenią sobie jakość, zaawansowaną technologię, a także komfort i wygodę dbając jednocześnie o swój portfel. No właśnie… Wydawać by się mogło, że cena ich będzie poza zasięgiem przeciętnego użytkownika. Jednak nie! Sennheiser HD 250BT mają być dostępne na polskim rynku w styczniu 2021 w katalogowej cenie detalicznej 319 PLN!

Więcej szczegółów
Producent: https://sennheiser.pl
Dystrybutor: https://aplauzaudio.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here