Sennheiser CX Plus True Wireless: Nowe słuchawki z aktywną redukcją hałasu

1
Sennheisere CX Plus True Wireless
Sennheisere CX Plus True Wireless (Black)

Sennheiser zaprezentował najnowsze słuchawki bezprzewodowe CX Plus True Wireless. Doskonałe brzmienie, świetna ergonomia oraz aktywna redukcja hałasu to kluczowe zalety nowego modelu, a co najważniejsze już niedługo będą dostępne na sklepowych półkach.

Po lipcowej premierze modelu CX True Wireless przyszedł czas na rozszerzenie o model z dopiskiem PLUS. Czym różni się od swojego starszego brata? Kluczowa różnica to wspomniana wyżej aktywna redukcja hałasu otoczenia dzięki czemu słuchawki mają zapewniać bardzo dobre odizolowanie co oczywiście przekłada się na jeszcze lepsze doświadczenia słuchowe. Do tego elegancki design, wysoka ergonomia prosta obsługa i długi czas pracy gwarantują całodniową radość słuchania.

Podobnie jak w modelu CX True Wireless, w nowych słuchawkach CX Plus True Wireless zastosowano przetwornikowi TrueResponse, wykorzystujące technologię znaną z audiofilskich rozwiązań niemieckiego producenta. Opracowany specjalnie dla segmentu premium gwarantuje wysokiej jakości dźwięk stereo z głębokimi basami, naturalnymi średnimi i czystymi górnymi tonacjami.

Sennheisere CX Plus True Wireless

Funkcja aktywnej redukcji hałasu pozwala słuchaczom doświadczyć czystych i precyzyjnych basów bez zakłóceń — nawet w głośnym otoczeniu. Tymczasem funkcja Transparent Hearing w razie potrzeby ułatwia skoncentrowanie się na dźwiękach z zewnątrz, bez konieczności wyjmowania słuchawek z uszu. Możliwość słyszenia odgłosów wokół pozwala użytkownikom na bycie świadomym ich otoczenia.

“Niedługo po prezentacji naszych stylowych słuchawek CX True Wireless, na rynek wprowadzamy jeszcze bardziej wyjątkowy produkt. Wyposażone w technologię klasy audiofilskiej i dodatkowe funkcje, takie jak aktywna redukcja szumu czy Transparent Hearing, słuchawki CX Plus True Wireless zapewniają wysoką wierność odtwarzania przez cały dzień.”

–  mówi Frank Foppe, product manager w firmie Sennheiser

Prostsza codzienność

Sennheisere CX Plus True Wireless White
Sennheisere CX Plus True Wireless (White)

Dzięki konfigurowalnym panelom dotykowym żadna interakcja z CX Plus True Wireless nie wymaga wysiłku. Użytkownicy mogą skonfigurować sterowanie systemem audio, połączeniami i dostępnym asystentem głosowym, dzięki czemu korzystanie ze słuchawek jest wygodne i intuicyjne. Każda słuchawka wyposażona jest w parę podwójnych mikrofonów, które optymalizują słyszalność mowy podczas rozmów, gwarantując krystalicznie czyste przechwycenie dźwięku. Słuchawki są od siebie niezależne, co sprawia, że działają zarówno razem, jak i osobno.

Kolejna inteligentna funkcja, Smart Pause, zaprojektowana z wykorzystaniem najnowszych technologii, automatycznie zatrzymuje odtwarzanie po wyjęciu słuchawek z uszu i płynnie wznawia je po ponownym założeniu. Słuchawki są zawsze w gotowości, samoistnie uruchamiają się po wyjęciu z etui i wyłączają po włożeniu do opakowania. CX Plus True Wireless oferują również najnowsze opcje łączności, zapewniające zaawansowane technologicznie wrażenia słuchowe: zgodność z Bluetooth 5.2 i obsługa kodeków SBC, AAC, aptX i aptX Adaptive dla wysokiej rozdzielczości dźwięku o niskich opóźnieniach, dzięki czemu audio doskonale synchronizuje się z treścią wideo.

aplikacja-smart-control-cx-plus-tw
Smart Control App

Połączeniami Bluetooth można łatwo zarządzać za pomocą aplikacji Sennheiser Smart Control, a wbudowany korektor dźwięku zapewnia spersonalizowane wrażenia słuchowe i indywidualne ustawienie  basu Bass Boost.

Zaprojektowane dla całodniowej rozrywki

Wszystkie bezprzewodowe słuchawki firmy Sennheiser zostały opracowane w oparciu o najnowsze badania nad wygodą użytkowania. Smukła budowa i elegancki design CX Plus True Wireless gwarantują wygodę i przyjemność użytkowania przez cały dzień. Kompaktowe słuchawki bezprzewodowe precyzyjnie dopasowują się do kanału słuchowego, dzięki czemu podczas ruchu trzymają się pewnie na swoim miejscu. Silikonowe adaptery do uszu w 4 rozmiarach  stanowią dodatkową izolację akustyczną, wspomagając funkcję ANC.

Sennheisere CX Plus True Wireless

Aby użytkownicy mogli cieszyć się dźwiękiem, niezależnie od tego, gdzie pójdą, konstrukcja jest odporna na zachlapanie wg klasy IPX4. Życie nie zwalnia, więc CX Plus True Wireless są gotowe by dotrzymać tempa. Wraz ze swoją pojemną baterią i przenośnym etui ładującym osiągają imponujący, 24-godzinny czas odtwarzania dźwięku.

Sugerowana cena: 729 PLN

Więcej szczegółów
Producent: https://sennheiser.pl
Dystrybutor: https://aplauzaudio.pl

Więcej publikacji Sennheiser: https://uptone.pl/tag/sennheiser

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj