Electro-Voice MTS Series: Nowa linia zestawów głośnikowych

0
Electro-Voice MTS Series
Electro-Voice MTS Series

Electro-Voice MTS to nowa seria 3-drożnych, pełnopasmowych zestawów głośnikowych źródła punktowego (point-source), dedykowana do nagłaśniania dużych przestrzeni na duże odległości np. stadionów.

W ofercie znajdują się dwa modele: standardowe MTS-4153 o propagacji 60° x 40° oraz 40° x 30°, a także MTS-6154 o charakterystyce kardioidalnej MTS-6154 i identycznej propagacji, ale o lepszej kierunkowości w zakresie niskich tonów. Każdy z modeli zbudowany jest w oparciu o cztery symetrycznie usytuowane woofery 15” i dwudrożny współosiowy przetworniki MF/HF.

Zestawy o dyspersji 60° × 40° będą w stanie obsługiwać bardzo wysoki poziom ciśnienia akustycznego – 151 dB w przypadku muzyki i 154 dB w odniesieniu do słowa mówionego. W modelach oferujących kąt pokrycia 40° × 30° maksymalny szczytowy poziom SPL to odpowiednio 152 dB (muzyka) i 155 dB (mowa).

Każdy model i wersja będzie dostępny w kolorze czarnym lub białem i w opcji częściowo odpornej na warunki atmosferyczne (PW) do użytku pod osłonami lub w wersji całkowicie odpornej na warunki atmosferyczne (FW) do pełnej ekspozycji na warunki pogodowe. Daje to w sumie 16 wariantów do wyboru! Wszystkie zestawy z serii MTS spełniają normę IP55, co oznacza, że są odporne na kurz i wodę.

Electro-Voice MTS Series
Electro-Voice MTS Series

Prace nad nowymi zestawami instalacyjnymi i złożony proces ich projektowania wymagały od zaangażowanego w nie zespołu wielu obliczeń i symulacji, jak również sięgnięcia zarówno po sprawdzone rozwiązania i technologie jak i nowe. Nie bez znaczenia była też możliwość korzystania z zasobów całej Bosch Group, w tym rozwiązań firmy Dynacord takich jak SONICUE i PREVIEW.

Nowa linia głośników Electro-Voice MTS ma zostać wdrożona do produkcji jeszcze w tym roku, póki co ceny nie są znane.

Więcej szczegółów
Producent: https://electrovoice.com
Dystrybutor: https://audioplus.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj