Sennheiser CX True Wireless – nowe bezprzewodowe słuchawki już w lipcu!

1

Od dziś na rynku pojawiają się nowe, bezprzewodowe słuchawki Sennheiser CX True Wireless! Producent obiecuje bezkompromisowy dźwięk za stosunkowo niewysoką cenę. Co zatem mają do zaoferowania nowe bezprzewody?

Sugerowana cena na stronie producenta to 129 Euro. Nie znamy jeszcze oficjalnej ceny na polskim rynku. Szczegóły TUTAJ

Słuchawki Sennheiser CX True Wireless mają zapewnić użytkownikom wysoką jakość dźwięku, długi czas pracy na baterii i łatwość użytkowania. Dzięki zaimplementowaniu firmowych technologii i przetworników TrueResponse zaprojektowanych i wyprodukowanych w centrali Sennheiser w Niemczech, otrzymujemy dźwięk o klasę wyższy niż wskazywałaby na to sugerowana cena.

Ciekawym dodatkiem, znanym już z innych modeli słuchawek jest dedykowana aplikacja Sennheiser Smart Control, która pozwala spersonalizować nasze wymagania odsłuchowe. Do tego kompatybilność z Bluetooth 5.2 oraz obsługa kodeków audio SBC, AAC i aptX zapewniają doskonały dźwięk bezprzewodowy i bezproblemowe zarządzanie połączeniami Bluetooth za pośrednictwem wspomnianej aplikacji. Słuchawki wykorzystują także pasywny system redukcji szumów, a dzięki obudowie zgodnej ze standardem IPX4 są one odporne przed spryskaniem wodą.

Wracają do baterii… Ta wbudowana w słuchawki zapewnia 9 godzin pracy, a w przypadku gdy wykorzystujemy znajdujące się w komplecie etui pełniące jednocześnie funkcję ładowarki możemy przedłużyć to do maks. 27 godzin. W komplecie otrzymamy także cztery zestawy silikonowych adapterów (XS, S, M, L).

Dodatkowo możemy dostosować funkcje przycisków dotykowych słuchawek i określić sposób sterowania dźwiękiem, połączeniami czy dostępem do asystentów głosowych (Google Assistant, Siri). W każdej słuchawce zamontowano dwa mikrofony.

Więcej szczegółów
Producent: https://sennheiser.pl / https://en-de.sennheiser.com
Dystrybutor: https://aplauzaudio.pl

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj