Premium Sound zaprasza na odsłuchy nowych kolumn Klipsch Forte III

0

Firma Premium Sound z Gdańska zaprasza wszystkich miłośników dobrego dźwięku na odsłuchu najnowszej kolumny Klipsch Forte III.

Klipsch Forte III, w wykończeniu American Walnut, to nowa kolumna podłogowa w doskonałym, starym stylu. Idealna do lampy, sprawdzi się również z tranzystorem i hybrydą od Pathos. Skuteczność 99dB!!! Potężny 30cm głośnik basowy, zamknięta obudowa i dodatkowo membrana bierna 38cm.

Model ten pojawił się na rynku w 1985 roku. Połączenie tubowych głośników średniotonowego i wysokotonowego z dużym 12 calowym głośnikiem niskotonowym i potężną 15 calową membraną bierną umieszczoną na tylnej ściance, zaowocowało energetycznym, dynamicznym i szczegółowym dźwiękiem.

W wersji 2017 zastosowano przekonstruowane przetworniki. Membrany głośników wysokotonowego i średniotonowego wykonane są z tytanu. Natomiast głośnik niskotonowy, posiadający potężny układ magnetyczny wyposażony jest w membranę z włókna kompozytowego. Przed głośnikiem średniotonowym zastosowano tubę o nowym, polepszającym zakres emitowanych częstotliwości i kierunkowość kształcie.

Więcej informacji na stronie www.premiumsound.pl oraz www.klipsch.com

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here