Rosalie. z nowym albumem i trasą koncertową

0

Pochodząca z Poznania wokalistka Rosalie. jeszcze w tym roku planuje mini-trasę koncertową, podczas której odwiedzi cztery polskie miasta. Na początek roku szykuje też premierę pierwszego, pełnowymiarowego albumu.

Niestety nie wiadomo jeszcze, jaki tytuł otrzyma krążek. Podczas planowanej na koniec jesieni trasy pod szyldem #nevernuff, Rosalie. zaprezentuje się w znanej dotychczas odsłonie. Na koncertach nie zabraknie również gości specjalnych, których nazwiska mają zostać tajemnicą do ostatniej chwili.

Tak prezentuje się pełen harmonogram trasy #nevernuff:
17 listopada – Projekt LAB, Poznań
18 listopada – Sfinks700, Sopot
25 listopada – Szpitalna 1, Kraków
01 grudnia – Cafe Kulturalna, Warszawa

Rosalie. w swojej twórczości odwołuje się do kultury lat 90., zmieszanej jednak z nowymi muzycznymi trendami, w których poszukiwaniu pomagali jej tacy producenci jak Jordah, Mentalcut czy Lux Familiar.
Pod koniec 2016 roku wokalistka opublikowała debiutancką EP-kę “Enuff“, której cyfrowa wersja szybko zyskała dobre recenzje. Premierze fizycznego wydania towarzyszył klip do utworu “Pozwól”, który do dziś na YouTube obejrzało prawie pół miliona słuchaczy (do sprawdzenia tutaj). To m.in. dzięki niemu w ciągu ostatnich 12 miesięcy Rosalie. zagrała blisko 40 koncertów w całej Polsce (występy chociażby na Orange Warsaw Festival czy Up To Date).

Więcej o Rosalie. znajdziecie na www.facebook.com/RosalieOfficial.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here