Zapraszamy do studia THE DEN w Warszawie!

229
THE DEN Warsaw

THE DEN to nowe sanktuarium dla muzyków, producentów, wokalistów i miłośników sztuki dźwięku na muzycznej mapie Warszawy. Jest to inicjatywa dwóch znakomitych osobowości muzycznych: Tomka Lipińskiego, kompozytora, gitarzysty i lidera zespołów „TILT” oraz „Brygada Kryzys”, oraz Grześka Stasiuka, producenta muzycznego, pianisty i kompozytora.

UWAGA! Już dziś o godz: 18:00 (23/10/2023) zapraszamy na oficjalne otwarcie Studia THE DEN. Szczegóły: TUTAJ

Gościem specjalnym tego dnia będzie Marcin Gajko, polski realizator dźwięku, producent muzyczny i gitarzysta. Marcin był uczniem oraz asystentem realizatora i producenta muzycznego Leszka Kamińskiego. Jego specjalizacją są kreatywne zgrania dźwięku. Ponadto, jest odpowiedzialny za brzmienie projektu promocji polskiej młodej sceny muzycznej otwARTa scena.

THE-DEN-Studio-Mrcin-Gajko

Został 4-krotnie nominowany do nagrody Fryderyka. W 2011 roku otrzymał tę prestiżową nagrodę za współprodukcję albumu Moniki Brodki zatytułowanego “Granda.” Jego liczne realizacje oraz produkcje były nominowane łącznie 18 razy, zdobywając łącznie 5 Fryderyków.

Agenda wydarzenia:
  • 18:00 – Drzwi otwarte
  • 18:30 – Prezentacja studia nagrań i wideo
  • 19:00 – Spotkanie z założycielami “The Den” – Tomaszem Lipińskim i Grzegorzem Stasiukiem
  • 19:15 – Gość specjalny: Marcin Gajko – prelekcja na temat współczesnych trendów w podejściu do miksu.
  • 20:00 – Otwarta dyskusja
  • 21:00 – Zakończenie wydarzenia
  • Wstęp wolny!

THE-DEN-Studio

THE DEN to przede wszystkim kompleksowe i produkcyjne studio nagrań, przestrzeń dla artystycznych poszukiwań i twórczego rozwoju. Przestronny live room i komfortowa reżyserka dają nieograniczone możliwości do pracy. To miejsce, w którym dźwięki nabierają życia, a pomysły zamieniają się w utwory muzyczne. THE DEN to również studio produkcji video, wyposażone w bezcieniowy green screen. Umożliwia to tworzenie nie tylko dźwiękowych, ale również wizualnych dzieł sztuki, teledysków, filmów oraz live streamów.

THE-DEN-Green-screen-studio

THE DEN to nie tylko studio i miejsce pracy, ale także ośrodek wyobraźni i kreatywności, organizujące warsztaty, spotkania branżowe i wydarzenia artystyczne, integrujące środowisko muzyczne. To przestrzeń, która ma inspirować, łączyć twórców chcących dzielić się wiedzą, gdzie doświadczeni artyści będą wspierać tych mniej doświadczonych.

THE-DEN

„Chcieliśmy stworzyć miejsce przyjazne artystom, w którym nie tylko będą mogli spełnić się twórczo, ale również spotkać się, wymienić doświadczenia i podejmować wspólne projekty. To ma być przede wszystkim wspólnota ludzi kochających muzykę i sztukę.”

– wyjaśnia Tomek Lipiński

Ogromnym atutem THE DEN jest fakt, że zostało objęte patronatem firm Commercial Audio oraz Audiotech. Dzięki temu jest to jedyne miejsce w Warszawie, w którym bezpośrednio można doświadczyć, jak pracują urządzenia renomowanych firm, takich jak SSL, ATC, BOSE czy Arturia. To doskonała okazja dla producentów muzycznych i entuzjastów dźwięku, by poznać najnowsze technologie i sprzęt, który może pomóc w doskonaleniu swojego warsztatu.

Audiotech-Commercial-Audio

Jednak prawdziwym klejnotem THE DEN jest zaangażowanie i doświadczenie jego założycieli.

„Podczas lat pracy z różnymi artystami wielokrotnie spotykałem się z dylematem: mam pomysł na coś wyjątkowego, ale nie mam czasu ani możliwości na ogarnięcie tego wszystkiego. Teraz mamy THE DEN, które rozwiązuje te problemy.”

–  podkreśla Grzesiek Stasiuk

Choć oficjalne otwarcie nowego wcielenia THE DEN zaplanowane jest na 23 października na godz: 18:00, to już od dłuższego czasu przyciąga ono twórców, którzy tutaj odnajdują artystyczną oazę.  Nie pozostaje nam zatem nic innego jak zaprosić wszystkich miłośników muzyki i sztuki do odwiedzenia THE DEN i doświadczenia tej wyjątkowej atmosfery. 

Więcej szczegółów: www.facebook.com/TheDenWarsaw