Pionner SE-MJ553BT – ładnie, brzmiąco i funkcjonalnie!

0

I czegóż więcej oczekiwać od słuchawek renomowanego producenta? Może dobrej ceny? Zobaczcie jak zaskoczy was Pionner SE-MJ553BT!

Zacznijmy od parametrów technicznych.
Pasmo przenoszenia od 10 Hz do 22 000 Hz to całkiem niezły wynik biorąc pod uwagę cenę jak również mobilne zastosowanie sprzętu. Świetnym wynikiem, pochwalić się może także bateria, która trzyma aż do 15 godzin, oraz technologia Bluetooth® dzięki której niczym nieograniczeni będziemy mogli napawać się muzyką z słuchawek.
Zastosowany 40 mm przetwornik to zaś wisienka na torcie. Producent ręczy, że dzięki takim parametrom technicznym, wrażenia z użytkowania słuchawek SE-MJ553BT będą niezapomniane!

Czas na design!
Tutaj firma postanowiła zaszaleć, dając nam możliwość wyboru jednego z trzech kolorów dostępnych w palecie. Trzeba przyznać, że fachowcy odpowiedzialni za wrażenia wizualne, wykonali kawał dobrej roboty. Przede wszystkim dobór tychże kolorów – czarny, czerwony i biały – są moim skromnym zdaniem trafionymi wyborami.
Należy zaznaczyć, że kolory są intensywne, a nie jak w przypadku tanich marketowych słuchawek. Słuchawki prezentują się niebanalnie, a zastosowane w nich najnowsze technologie sprawiają, że ten niedrogi sprzęt może więcej niż ci się wydaje.
Więcej informacji na polskiej stronie producenta www.pioneer-audiovisual.eu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here