Będzie drogo! Poznajcie system audio BeoSound Shape

0

Na wstępie muszę przyznać, że nigdy nie byłem fanem drogich i bardzo nowatorskich rozwiązań systemów audio. Jednak to co zrobiła duńska firma Bang & Olufsen zmusza mnie do zmiany poglądów i oddania czci nowemu rozwiązaniu “grającej ściany”.

W zasadzie na “grającej ścianie” mógłbym skończyć, jednak byłoby to szalenie nieprofesjonalne podejście do tego iście zaskakującego produktu.
Firma wycenia swój produkt na jakieś 4000 € w podstawowej wersji, na którą składają się cztery sześciokątne głośniki (każdy z nich to Woofer 5¼” i Tweeter ¾”), dwa wypełniacze, jeden wzmacniacz i jeden BeoSound Core. Całość łączy się ze sobą i źródłem dźwięku absolutnie bezprzewodowo. Jedynym kablem, na który musimy znaleźć miejsce jest przewód zasilający głośnik bazowy. Ten zaś, nie wyróżnia się od innych wyglądem, wtapiając się w swoje stadko i zasilając je w bardzo efektywny sposób.

BeoSound Shape to połączenie świetnego wyglądu i niesamowitych wrażeń odsłuchowych. Dzięki stworzeniu systemu głośników konfigurowalnych w formie w dowolny sposób, użytkownik może stworzyć swój własny system na dowolnej przestrzeni ściennej lub sufitowej. System pozwala również na efektywne strumieniowanie muzyki z najpopularniejszych serwisów łączność w bardzo wielu technologiach, wśród których znajdziemy AirPlay, Chromecast, Spotify Connect i Bluetooth 4.1, a także wsparcie dla systemu Bang & Olufsen BeoLink.

Więcej informacji znajdziecie na stronie producenta, a uwierzcie, że jest w czym się zagłębiać!
www.bang-olufsen.com

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj