Fortepianowa elegancja i jakość Hi-Fi z systemami Yamaha PianoCraft MCR-B370D i MCR-B270D

1

Yamaha MCR-B370D i MCR-B270D to dwa nowe i kompaktowe odtwarzacze serii PianoCraft.

Seria Yamaha PianoCraft od wielu lat jest utożsamiana z dobrą jakością brzmienia przy zachowaniu kompaktowych rozmiarów całej konstrukcji. Nie inaczej jest z najnowszymi modelami – MCR-B370D i MCR-B270D.

Obie nowe konstrukcje Yamahy wykorzystują taką samą jednostkę centralną. Jej przednia ścianka wykonana jest z wysokiej jakości aluminium z eleganckim szczotkowanym wykończeniem. Jednak nie tylko wygląd czyni te urządzenia wartymi uwagi. Za wyrafinowaną stylistyką MCR-B370D i MCR-B270D kryje się bowiem nowoczesna elektronika.

  • Bluetooth i muzyka high-res z USB  – dzięki wbudowanym modułom Bluetooth 4.2, nowe modele PianoCraft mogą odtwarzać muzykę ze smartfonów i innych urządzeń Bluetooth. Ich funkcjonalność zwiększają wbudowane porty USB obsługujące pliki FLAC i WAV 192 kHz/24 bity.
  • Radio cyfrowe DAB+ – oprócz tradycyjnego tunera FM, w obu modelach projektanci umieścili również cyfrowe moduły DAB+. Dzięki temu użytkownicy zyskują łatwy dostęp do stacji radiowych z zachowaniem wysokiej jakości i czystości dźwięku. Tunery DAB+ umożliwiają też automatyczne dostrajanie dostępnych stacji i wyświetlanie informacji, jak np. nazwa stacji.
  • Wejście optyczne – pozwala na podłączenie PianoCraft do urządzeń zewnętrznych, np. telewizora. Dźwięk docierający z głośników obu systemów cechuje się dużo wyższą jakością niż ten oferowany przez standardowe głośniki w większości dzisiejszych telewizorów.
  • Technologia VCCS (Vibration Control Cabinet Structure) – mówiąc w skrócie, to opracowana specjalnie dla serii PianoCraft wewnętrzna konstrukcja obudów kolumn. W newralgicznych punktach umieszczono elementy z tworzywa kompozytowego, które zapewniają doskonałą izolację od drgań.

Systemy MCR-B370D i MCR-B270D będą dostępne w sprzedaży w lutym br. Nominalne ceny detaliczne najnowszych modeli Yamahy poznamy w chwili wprowadzania nowych modeli na rynek.

Więcej szczegółów:
Producent – www.yamaha.com
Dystrybutor – www.audioklan.pl

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj