Focal Clear – słuchawki, które przeniosą was w bezkresną przestrzeń brzmienia

0

Bezkresna przestrzeń brzmienia – tak o najnowszym produkcie, słuchawkach Clear, pisze producent – Focal.

Słuchawki Clear to kolejne high-endowe dzieło producenta słynącego z najwyższej jakości sprzętów audiofilskich. Tym razem waszym oczom prezentujemy referencyjne słuchawki przeznaczone do użytku w cichym środowisku.

Clear idzie z duchem modeli Utopia i Elear, oferując słuchaczom nieskazitelne, niemal rzeczywiste brzmienie. Te niezwykle lekkie, wykonane z najwyższej jakości materiałów słuchawki wyposażono między innymi w specjalnie zaprojektowane pełnowymiarowe miedziane głośniki, dzięki którym producentowi udało się osiągnąć bliską ideałowi jakość sygnału audio, a co za tym idzie, brzmienie zdolne odtworzyć praktycznie każdy, niemal najmniejszy detal.
Wykonane z perforowanej skóry nauszniki typu open-ear, są miękkie i dobrze spasowane, a mikro otworki sprawiają, że ucho nie poci się i nie męczy nawet przy dłuższym słuchaniu.

Do Focal Clear dołączono trzy kable z potrzebnymi każdemu audiofilowi wysokiej jakości końcówkami – 3.5mm mini jack, 6.35mm jack i 4 pinowy XLR, twardy pokrowiec i opcjonalny statyw.

Słuchawki dostępne będą niebawem w cenie 1500 USD/ 1500 EUR.

Więcej informacji i szczegółową specyfikację techniczną znajdziecie na stronie producenta www.focal.com lub niebawem na stronie polskiego dystrybutora, firmy FNCE S.A.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj