EHX wypuszcza douszne słuchawki Bluetooth

0

Po wielkiej premierze AirPodsów w 2016 roku, rynek obserwuje wysyp podobnych produktów. Wygląda na to, że w pełni bezprzewodowe słuchawki z ładującym casem, produkowane będą już nie tylko przez firmy z nimi kojarzone, ale i również przez producentów, których linia produktów zdecydowanie odbiega od tej “słuchawkowej”. Przykładem niech tu będą nowe słuchawki producenta efektów gitarowych – Electro-Harmonix o nazwie EHX R&B Buds.

Najnowszy produkt Electro-Harmonix zadziwił całą masę klientów gitarowego producenta. Szczególnie tych, którzy kojarzyli EHX jedynie z produktami gitaropodobnymi właśnie. Producent do tej pory parał się w zasadzie jedynie produktów przeznaczonych dla gitarzystów, z których większością były efekty gitarowe.

Dziś jednak EHX wydaje się wytyczać inną ścieżkę swojej linii produkcyjnej, prezentując w pełni bezprzewodowe słuchawki EHX R&B Buds.

Słuchawki te wykorzystują technologię Bluetooth PLUS (V 5.0), charakteryzującą się dużo większą stabilnością połączenia.
Ponadto producent zapewnia, że nowe słuchawki wystarczą na pełne 5 godzin odtwarzania muzyki, a etui zagwarantuje zmagazynowaną energię potrzebną do ich pracy przez kolejne 15 godzin. W zestawie znajdziemy jeszcze trzy różne rozmiary wkładek dousznych dla zapewnienia komfortu każdemu, kto wybierze EHX R&B Buds.
Ponadto wyposażono je w Voice assistant, dzięki czemu z łatwością będziemy mogli nimi sterować odtwarzaną muzyką czy też wykorzystywać jako zestaw telefoniczny. Jeśli chodzi zaś o wydajność, czytamy, że maksymalna transmitowana moc w paśmie operacyjnym wynosi 120dBm.

Cena póki co nie jest znana, ale będziemy je obserwować i postaramy się czym prędzej wrócić z konkretami.

Więcej szczegółów
Producent: https://www.ehx.com

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here