Cztery nowe modele słuchawek AKG

0

AKG wprowadza na rynek cztery nowe modele słuchawek: N700NC, N200, Y500 i Y100 Wireless to bezprzewodowe konstrukcje klasy premium, kierowane do osób ceniących dobrą jakość brzmienia i niezależność.

Bezprzewodowych słuchawek nigdy nie za wiele… A jeśli jeszcze mają możliwość personalizacji, posiadają pojemną baterię i przy tym dobrze brzmią? Coś pięknego, prawda? Przekonajcie się, czy w nowej ofercie AKG znajdziecie coś dla siebie

Nowe douszne słuchawki AKG Y100 Wireless w pełni naładowane pracują 8 godzin. Jak zapewnia producent, zaledwie 15 minut ładowania wystarczy, by cieszyć się muzyką przez okrągłą godzinę a zastosowana w AKG Y100 technologia Ambient Aware pozwoli na zachowanie kontaktu z otoczeniem podczas słuchania muzyki. Dodatkowym atutem mają być magnetyczne obudowy słuchawek. Słuchawki dostępne w kolorach czarnym, niebieskim, zielonym i różowym.


AKG Y500 Wireless dostarczają dźwięk w jakości AKG Signature. Wykonane z wytrzymałych i wygodnych w użytkowaniu materiałów klasy premium, dostarczają muzykę nieprzerwanie przez 33 godziny. Słuchawki wyposażono w technologię Ambient Aware oraz tryb automatycznego wyłączania. Model dostępny w kolorach czarnym, niebieskim, zielonym i różowym.


Model AKG N700NC Wireless łączy w sobie zaawansowaną technologię Adaptive Noise Cancelling z eleganckim i eleganckim designem oraz dostarcza czysty dźwięk studyjny w jakości AKG. Słuchawki mają ergonomiczną i wygodną w użytkowaniu konstrukcję, a wbudowana bateria zapewnia 20 godzin nieprzerwanej muzyki przy włączonym BT + ANC.  Dodatkowo funkcja Ambient Aware pozwala użytkownikom usłyszeć wszystko, co dzieje się wokół.


Słuchawki AKG N200 Wireless to przede wszystkim egronomia i wygoda użytkowania.  Wykonane z wysokiej jakości materiałów (m.in wytrzymały kabel w oplocie tekstylnym, wysokiej jakości metalowa obudowa i wzorzyste akcenty) N200 dzięki półzamkniętej konstrukcji zapewniają doskonałe tłumienie akustyczne oraz dźwięk o poziomie referencyjnym. Słuchawki obsługują kodek Apt-x i dźwięk w formacie AAC, a wbudowana bateria zapewnia do 8 godzin ciągłego słuchania muzyki. Model ten wyposażono również w funkcję szybkiego ładowania – zaledwie 10 minut wystarczy, by cieszyć się muzyką przedz godzinę.

Więcej szczegółów:
Producent: www.akg.com
Dystrybutor: https://www.jbl.com.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here