Bogactwo piękna i dźwięku z głośnikiem V-Moda Remix.

0

V-Moda to firma, którą trudno posądzić o produkty bardziej lub mniej udane. Każdy z nich charakteryzuje się ogromną dbałością o wykonanie. Nie oznacza to, że jakość odsłuchowa produktów jest na niższym poziomie – wręcz przeciwnie. Poznajcie V-Moda Remix!

Remix to niewielkich rozmiarów głośnik z technologią Bluetooth®, nieziemskimi jak na swoje rozmiary parametrami odsłuchowymi, ale przede wszystkim to produkt, który w pełni wyraża swojego właściciela.
Dzięki maksymalnej możliwości personalizacji walorów wizualnych, Remix to istna petarda w świecie audio. Głośnik występuje w dwóch głównych odmianach wykończenia – Silver i Black. To stanowi natomiast jedynie podstawę dla wszystkuch tych, którzy chcieliby, by ich głośnik wyglądał dokładnie tak, jak sobie to wymarzyli. Możliwości są niemal nieograniczone. Wszystko co trzeba zrobić, to za pośrednictwem strony producenta, ustalić efekt końcowy.

Jeśli chodzi zaś o parametry brzmieniowe, to Remix stoi na najwyższym poziomie. I nie dajcie się zwieść jego rozmiarom. To bardzo klarownie brzmiące maleństwo jest w stanie zapewnić niemałe emocje w sypialni, pokoju dziennym czy też biurze. Bas brzmi dostojnie i ciepło, a wszystkie inne walory dźwiękowe świetnie uwydatnia konstrukcja elektroniczna urządzenia.
Ramix posiada również standardowe udogodnienia, tak jak chociażby ładowanie z pomocą gniazda USB-C, czy też wejście słuchawkowe mające swój osobny wzmacniacz VAMP®. Brzmi przemiło, prawda?

V-Moda stworzyła głośnik nie tylko bardzo dobrze spełniający swoje oczywiste funkcje. Remix to dzieło współczesnej sztuki, które może mieć każdy, kto ma na tyle zasobny portfel by uszczuplić go o jakieś parę stówek lub tysięcy, w zależności od wykończenia.

Więcej informacji znajdziecie na stronie producenta www.v-moda.com oraz na stronie polskiego dystrybutora www.pl.rolandeasteurope.com

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here